Овоч, який відновлює зір, зніме запалення, зміцнює серце!

Овоч, який відновлює зір, зніме запалення, зміцнює серце!

Селера не тільки смачна, а й корисна! Вам варто спробувати цей дивовижний овоч!

Селера – це один з найпоширеніших овочів і в той же час, один з найздоровіших. Вважається, що селера низькокалорійна, тому ви будете спалювати більше калорій, ніж вона містить.

Вживати можна кожну частину селери – від насіння до листя.

Цей здоровий овоч також містить безліч необхідних мінералів і вітамінів, має високий вміст фолієвої кислоти і калію – все, що організму необхідно для оптимального виконання своїх функцій.

Високий вміст вітаміну С, присутнього в селері, зміцнить вашу імунну систему. Знаючи все це, тепер ми можемо включити селеру в ваш раціон вже сьогодні!

Ось основні причини, які покажуть вам, чому ви повинні це зробити:

1.Лікує інфекції сечового міхура.

Селера може допомогти вимити жовчні камені з організму і вилікувати інфекції сечового міхура через її сечогінні і протизапальні властивості ..

2.Покращує здоров’я суглобів.

Селера може допомогти вилікувати подагру, артрит і ревматоїдний артрит завдяки своїм протизапальним властивостям і впоратися з набряком і болем. Досить склянки соку селери щодня.

3.Зменшує запалення.

Селера має дивовижні протизапальні властивості. Найбільш корисною речовиною є лютеолин, який зменшує запалення в частині мозку, пов’язаній з пам’яттю.

4.Підтримує кров’яний тиск.
Калій в селері може бути корисний при зниженні артеріального тиску. Фталіди, які він містить, розслаблюють м’язи навколо артерій і дозволяють кровоносним судинам розширюватися, таким чином знижуючи кров’яний тиск.

5.Знижує рівень холестерину.

Вище зазначені фталіди також можуть зменшити рівень поганого  холестерину в організмі.

Вони викликають виробництво жовчних кислот, які впливають на нього, а головне, те що для досягнення цього потрібно тільки два стебла селери.

6.Природний діуретик.

Рівні мінералів, особливо калію і натрію в селері, роблять його сильним сечогінним засобом. Таким чином, він може сприяти вимиванню токсинів і регулюванню рідин.

7.Засоби для поліпшення травлення.

Селера наповнена водою і нерозчинним волокном, і через це вона запобігає запорам і стимулює травлення.

8.Покращує здоров’я очей.

Живильні речовини в селері захищають і покращують здоров’я очей. Тільки одне стебло селери містить близько 10% щоденної рекомендованої дози вітаміну А, що має вирішальне значення для здоров’я ваших очей.

9.Антивікові властивості.

Селера містить сильні антиоксиданти, а також вітаміни А, D і С та інші поживні речовини. Вітамін Е зволожує шкіру, а антиоксиданти запобігають старінню шкіри і захищають її від шкідливих речовин.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!