Пармезан – найкорисніший вид сиру. Ось чому

Пармезан – найкорисніший вид сиру. Ось чому

Пармезан роблять в спеціальних сироварнях зі свіжого молока від корів, яких ніколи не годували силосом (сухим кормом). Сироварні використовують строго регламентований процес витримки сирних головок, щоб забезпечити різні ступені визрівання.

В результаті споживачі отримують справжній пармезан , який має масу корисних властивостей. Врахуйте, що тертий пармезан в пластикових контейнерах готується зовсім інакше і користі не має.

Ось в чому плюси справжнього пармезану:

1. У ньому мало жирів і зовсім немає вуглеводів і лактози.
«Пармезан – відмінне джерело білка і жиру. У ньому повно вітамінів і мікроелементів – кальцій, вітамін A, вітаміни B6 і B12, фосфор, цинк, мідь . Тверді сири типу пармезану і проволоне зазвичай найкорисніші. У самих твердих сирах зазвичай більше білка і менше жиру ».
У 30 г пармезану міститься близько 10 г білка. Справжній пармезан легко засвоюється завдяки своїм пробіотичним властивостями, а також містить багато кальцію. Це зміцнює кістки і захищає їх від остеопорозу.

2. Пармезан – це безлактозний молочний продукт.
«Люди з непереносимістю лактози зазвичай відчувають неприємні шлунково-кишкові симптоми від сиру, але одна порція пармезану їм не зашкодить».
Хоча пармезан робиться з молока, що містить лактозу, у міру дозрівання сиру вона перетворюється в молочну кислоту. У зрілому сирі практично не залишається лактози – хіба що зовсім вже слідові кількості.

До того ж пармезан відноситься до твердих сирів, а їх можна вживати при вагітності.

3. Пармезан можна додавати в найрізноманітніші страви.
Хоча робити пармезан наріжним каменем харчування все ж не варто, він може стати «дуже смачною добавкою» до будь-якого збалансованого здорового раціону. Додаючи в якусь страву пармезан або просто перекушуючи ним, слід дотримуватися рекомендованої дози – близько ¼ склянки тертого пармезану на порцію.

Зрозуміло, по-справжньому відчути користь пармезану ви зможете тільки в поєднанні з корисними продуктами.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!