Простий, натуральний і смачний спосіб позбутися від хропіння

Простий, натуральний і смачний спосіб позбутися від хропіння

Хропіння – проблема, яка не потребує пояснення. Якщо вона знайома вам або вашим близьким, обов’язково спробуйте цей засіб. Хропе людина з різних причин: зайва вага, викривлення носової перегородки, поліпи в носі, збільшення мигдаликів.

Саме нешкідливе хропіння часто виникає через надлишок мокротиння в носоглотці. Як не дивно, але в такому випадку впоратися з проблемою допомагає звичайний … сік. Його легко приготувати зі свіжих овочів і фруктів.

Потрібно:
2 яблука
2 морквини
1/4 лимона
невеличкий корінець імбиру
Лимон і імбир багаті вітаміном С, який допоможе позбутися від надлишку мокроти. Яблука і морква не тільки багаті вітамінами, але і сприяють спокійному сну.

Як приготувати:

Все просто: кидаємо нарізані шматочками овочі та фрукти в блендер і робимо смузі або сік (додавши трохи води). Випийте за дві-три години до сну.

Такий вітамінний коктейль на ніч не тільки позбавить від надлишків слизу в носоглотці, що викликають хропіння, але і зміцнить імунітет. Але пам’ятайте, що хропіння іноді сигналізує про куди більш серйозні проблеми. Якщо ви помічали, що вночі вам буває важко дихати, зверніться до лікаря!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!