Рослини, які очистять легені від слизу і паразитів

Рослини, які очистять легені від слизу і паразитів

Знову ці віруси!

Сучасне суспільство і спосіб життя, який воно веде, стали причиною появи незліченної кількості захворювань і недуг. А антибіотики і лікарські препарати, які використовуються нами в боротьбі з хворобами, ще більш небезпечні. Вони мають сильні побічні дії і провокують появу залежностей і стійкості до антибіотиків.

Насправді, антибіотики руйнують тільки бактерії, але не віруси. Отже, їх використання марно навіть в ході лікування будь-яких хвороб, причиною появи яких є вірус. На щастя, матінка природа забезпечила нас надзвичайно ефективними рослинами і травами, які здатні надати вражаючий вплив на організм людини завдяки їх противірусним і антибактеріальним властивостям.

Ми представляємо вам 7 трав, які є кращими в боротьбі з вірусами і очищення слизу з легенів.

евкаліпт

Активний компонент евкаліпта, цинеол, є ефективним протинабряковим і противірусним засобом. Саме тому він корисний при лікуванні запалень, застуд. Все що вам потрібно, це помістити ефірне масло евкаліпта в Ароморозпилювач, щоб воно могло розсіятися в повітрі і таким чином пом’якшило прояви респіраторних захворювань.

шавлія

Пар шавлії лікує захворювання легенів і синусити.

Часник

Часник є одним з найбільш сильних натуральних антибіотиків. Ви можете вживати його в сирому вигляді, у вигляді льодяника або капсул, або наносити на певні місця при лікуванні вірусної інфекції шкіри.

чебрець

Це давній лікарський засіб підтримує здоров’я дихальних шляхів і лікує навіть такі бактеріальні інфекції, як пневмонію.

Корінь солодки

Він містить понад 20 тритерпеноїдів і 300 флавонідів, які володіють сильними противірусними, протизапальними, антимікробними та протираковими властивостями.

Орегано

Орегано – це ще один сильний антиоксидант і противірусний засіб, повний вітамінів та інших поживних речовин. Додайте кілька крапель олії орегано в стакан з водою, і випийте його.

Перцева м’ята

Ментол, який є в складі перцевої м’яти, розслаблює м’язи дихальних шляхів. Рослина має антигістамінні, антиоксидантні і ефективні протизастійні властивості.

Безперечно, лікування таблетками – це самий звичний і зручний спосіб боротьби з будь-яким хворобливим станом. Але в світлі вищесказаного, ми вам рекомендуємо відповісти на одне питання: що важливіше, зручність або можливість не нашкодити своєму організму? Відповідь на нього знаєте лише ви.

Ми ж бажаємо вам мудрості і бути здоровими!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!