Щоб дружина не “виносила мозок”, 2 рази на тиждень їй треба зустрічатися з подругами

Вам подобається гуляти зі своїми кращими друзями? Ви повинні робити це частіше! Це безперечно зробить вас щасливішою і здоровішою!

Дослідження було проведено групою вчених з Оксфордського університету. Тепер нам відомі всі необхідні кроки, які жінка повинна зробити, щоб досягти щастя в усіх аспектах свого життя!

Дослідження показало, що жінки повинні гуляти зі своїми подругами, по крайній мірі, два рази на тиждень.

Робін Данбар, психолог і керівник цього дослідження, дав інтерв’ю «The Vancouver Sun». Він повідомив, що загальний стан здоров’я і самопочуття жінок поліпшуються, коли вони зустрічаються з друзями хоча-б два рази на тиждень.

Згідно з дослідженням, в список «кращих занять для відпочинку з подругами» входять: пиво чи вино, плітки, цікаві історії (на кращі теми). Таким чином жінки спілкуються, п’ють і сміються разом.

Такий відпочинок також зміцнює імунну систему, знижує рівень тривожності і покращує фізичний стан в цілому.

Більшість жінок не часто зустрічаються зі своїми подругами.

Проте, дослідники також відзначили, що тільки 2 з 5 жінок можуть зустрічатися зі своїми подругами раз в тиждень і навіть рідше, якщо у них є сім’я, про яку треба дбати.

Сміх є найкращими ліками.

Дослідження показало, що сміх є дуже важливим фактором. І найкраще він працює в маленькій компанії, до 4-х людей.

Під час такого спілкування виробляються необхідні ендорфіни для щастя і благополуччяі. З цієї причини рекомендується зустрічатися в групі максимум з чотирьох друзів.

Чи є наука про жіночу дружбу?

«Дослідження показують, що жінки, можливо, навіть більше, ніж чоловіки, повинні підтримувати ці зв’язки», – говорить доктор Аліса Рубі Баш.

За словами доктора Баша, підтримання цих зв’язків стає ще більш важливим у міру дорослішання.

«Ми стаємо більш зайнятими, у нас з’являється велика кількість обов’язків. Нас оточує дуже багато тиску », – говорить вона.

Жінки ведуть дуже напружене життя і іноді відчувають провину за те, що залишили сім’ю вдома. В глибині душі вони знають, що так не повинно бути.

Зустріч з близькими друзями завжди відновлює жіночі сили. Просто подумайте хвилинку.

Коли ви в останній раз зустрічалися зі своїм кращим другом? Як ви себе почували на наступний день?

Правда в тому, що якщо ми відчуваємо себе щасливіше, ми можемо стати кращими мамами, кращими дружинами, кращими людьми в цілому.

Коли ми збагачуємо своє життя, ми покращуємо своє здоров’я. Ми безперечно повинні частіше зустрічатися з нашими подругами і зробити це звичкою.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!