Щоб зміцнити імунітет, треба їсти більше буряка

Щоб зміцнити імунітет, треба їсти більше буряка

Якщо ви не звикли їсти буряк, прийшов час зробити цей овоч частиною свого щоденного раціону.

Червоний буряк нормалізує рівень глюкози, допомагає у втраті ваги і зміцнює імунітет . Останнє особливо актуально в сезон грипу!

Ось харчова цінність на 100 г:
43 калорії;
Жир: 0 г;
Холестерин: 0 г;
Сіль: 106 мг (4% від денної норми);
Вуглеводи: 13 г (4% від денної норми);
Клітковина: 4 г (15% від денної норми);
Цукор: 9 г;
Білок: 2 м
Ось корисні властивості буряка:

1. Знижує артеріальний тиск.
Буряк допомагає розширити артерії і зменшити частоту серцебиття. Фахівці помітили, що буряк забезпечує правильне функціонування системи кровообігу.

2. Знижує рівень поганого холестерину.
Буряк містить розчинну клітковину, флавоноїди і бета-ціанін. Бета-ціанін – той самий компонент, який надає йому червоний колір і специфічний запах.

Буряк допомагає знизити рівень холестерину і не дозволяє зберігати його на стінках артерій. Це захищає від можливих серцевих нападів і інсультів.

3. Дуже корисний для вагітних.
Буряк рясніє фолієвою кислотою. Фолієва кислота необхідна вагітним жінкам, тому що захищає дитину від різних захворювань, таких як розщеплення хребта.

4. Допомагає боротися з остеопорозом.
Буряк багатий кремнієм, який грає важливу роль в засвоєнні кальцію в організмі. Кальцій відповідає за здоров’я кісток і зубів, тому стакан червоного бурякового соку запобігає остеопорозу і захищає здоров’я кісток.

5. Тримає діабет під контролем.
Люди, які страждають на діабет, можуть вгамувати апетит, додаючи в їжу червону буряк. Червоний буряк має низький глікемічний індекс і контролює рівень глюкози, тим самим знижуючи апетит. Крім того, буряк містить мало калорій.

6. Лікує анемію.
Буряк містить значну кількість заліза. Залізо сприяє виробленню гемаглютиніну, який допомагає транспортуванню кисню в різні частини тіла. Таким чином залізо допомагає боротися з анемією.

7. Знімає втому.
Буряк допомагає підтримувати життєві сили, дозволяючи кисню досягати всіх частин тіла. Також буряк підвищує опірність організму до інфекцій.

8. Покращує мозкову діяльність.
Червоний буряковий сік підвищує розумову і фізичну діяльність організму на 16%! Він може запобігти слабоумство і поліпшити загальну діяльність мозку.

А ви любите буряк? Як часто його їсте?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!