Старовинний настій, який повертає молодість і здоров’я!

Старовинний настій, який повертає молодість і здоров’я!

У наш час з’явилася гостра необхідність підтримати здоров’я нашого організму за допомогою століттями перевірених засобів (відварів, настоїв, цілющих напоїв) на основі натуральних компонентів.

Сьогодні ми хотіли б вам запропонувати старовинний рецепт продовження молодості, загального зміцнення і оздоровлення організму.

Старовинне сибірське засіб омолодження і оздоровлення:

Унікальний настій для продовження молодості і оздоровлення організму: необхідно одну-дві столові ложки сушених плодів шипшини залити півлітрою води, довести до кипіння, зняти з вогню і дати настоятися протягом десяти хвилин, додати жменю сушеної яблучної шкірки і столову ложку натурального меду, настоювати дві години. Приймати цілющий напій по 250 мл двічі на день – вранці і ввечері, перед сном.

Представлений вище рецепт старовинного настою неймовірно корисний для нашого організму, він містить всі основні вітаміни, макро і мікроелементи, необхідні нашому організму. Крім того він містить велику кількість пектинів – речовин, що сприяють нормалізації обмінних процесів і діяльності шлунково-кишкового тракту.

Будьте здорові!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!