Тільки додайте це в свою каву і вона стане потужним жироспалювачем!

Тільки додайте це в свою каву і вона стане потужним жироспалювачем!

Якщо ви додасте ці інгредієнти в свою каву, ви легко зможете скинути кілька зайвих кілограмів, не вносячи жодних змін в ваше харчування і спосіб життя.

Чому ця комбінація настільки сильна?

1.  Кориця  надає численні переваги для здоров’я. Це потужний протизапальний засіб, що зменшує запальні процеси в організмі.

Крім того, вона містить антиоксиданти, що означає, що вона нейтралізує негативні ефекти вільних радикалів. Вона також знижує рівень цукру в крові за рахунок збільшення метаболізму.

Вона підтримує руйнування цукру, яке перетворюється в енергію. Таким чином, кориця запобігає накопиченню жиру в вашому тілі. Найбільш корисною є цейлонська кориця.

2.  Кокосове масло  – ще один подарунок від природи, який надає довгий список переваг для здоров’я. В основному це жирні кислоти середнього ланцюга, які травна система відразу ж відправляє в печінку.

Якщо вони не перетворюються в енергію, вони перетворюються в кетонові тіла, тобто вони не зберігаються як жир. Кращою перевагою кокосового масла для зниження ваги є те, що він, природно, змушує метаболізм спалювати жир більш ефективно.

3.  Мед  сповнений цукру, але це натуральний цукор, який організм використовує для отримання енергії. Мед багатий важливими мінералами, такими як натрій, залізо, цинк, кальцій, калій і фосфор.

Крім того, мед містить ніацин, фолієву кислоту, вітамін С, рибофлавін і вітамін B6. Це виявилося дуже корисним для регулювання рівня холестерину в крові і зниження стресу.
Процес спалювання жиру в організмі багато в чому залежить від мінералів і вітамінів. Мед містить мідь. Він забезпечує необхідні поживні речовини, тим самим запобігаючи будь-які недоліки мінералів та вітамінів в організмі. Сирий непастеризований мед є самим здоровим.

Що вам потрібно :

– ½ склянки меду
– ¾ склянки кокосового масла
– 1 ч. Л. кориці

– 1 ч. Л. какао (за бажанням)

Змішайте всі інгредієнти разом до однорідного стану. Зберігати в скляній банці в холодильнику.

Додайте 1-2 чайні ложки суміші в чашку свіжозвареної кави. Добре перемішайте і насолоджуйтеся ранковою чашкою кави!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!