Царський горіх захищає від багатьох хвороб! Ефективне вирішення проблеми з дефіцитом йоду

Царський горіх захищає від багатьох хвороб! Ефективне вирішення проблеми з дефіцитом йоду

Гіпотиреоз – захворювання, що виникає внаслідок нестачі гормонів щитовидної залози. Від дисфункції щитовидної залози страждають мільйони людей по всьому світу.

Для приготування суміші знадобляться зелені волоські горіхи. Вибирати потрібно горіхи з неушкодженою зеленою шкіркою, без чорних плям і пошкоджень. Перевірити ступінь стиглості горіхів можна голкою. Якщо голка легко пройшла крізь горіх, і з отвору почав витікати сік, плоди можна збирати. Такі горіхи легко ріжуться ножем.

Волоські горіхи багаті вітамінами, мінералами, ефірними маслами, органічними кислотами і йодом. Не дарма друга назва цього плоду – «царський горіх». У поєднанні з медом вони стають воістину чарівним елексіром. Зелений волоський горіх з медом надає омолоджуючу дію на весь організм.

Настоянка зеленого волоського горіха

1 кг зелених волоських горіхів
1 кг натурального меду
скляна ємність для настоювання

Спосіб приготування

Добре вимий горіхи і наріж їх невеликими шматочками.

Поклади горіхи в скляну ємність і залий медом. Якщо мед вже зацукрувався, то розтопи його на водяній бані. Горіхи повинні бути повністю покриті медом. Під дією меду, горіх інтенсивно починає виділяти сік.

Закрити кришкою і поставити в темне місце на 1 місяць. Настоянку час від часу необхідно перемішувати.

Видали горіхи і процідити настоянку.
Отриману рідину можна приймати по чайній ложці три рази в день перед їдою.

Настоянка зеленого волоського горіха на меду сприяє: – зміцненню імунітету; – поліпшення пам’яті; – підвищенню працездатності; – застосовується при анемії, слабкості, гіпотиреозі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!