Унікальні властивості меду

Унікальні властивості меду

 

Згідно зі ще однією легендою, коли філософ Демокріт вирішив звести рахунки з життям, йому потрібно було дотягнути до певної дати. Він відмовився від їжі, але саме завдяки меду зміг підтримувати життєво важливі функції організму. Тільки Демокріт не їв мед, а дихав його парами, внаслідок чого у нього вийшло дотягнути до свят. Як тільки це все філософ припинив, тут же помер.

Клеопатра стала першою з жінок, що вживає мед не в їжу, а в косметичних цілях. До цього дня представниці прекрасної половини людства використовують її рецепти для продовження молодості. Мед поліпшує тугор шкіри, запобігає зневодненню, розгладжує дрібні зморшки. Медовий масаж розслабляє тіло, допомагає набратися сил і енергії.

Унікальні властивості меду
1. Мід сприяє поліпшенню пам’яті. У складі продукту містяться антиоксиданти, що допомагають оновлювати клітини головного мозку. За допомогою меду краще засвоюється кальцій, що допомагає зміцнити пам’ять. Під час клімаксу у жінок буває стан, схоже на занепад сил. Був проведений експеримент, учасницям якого пропонували з’їсти двадцять грам меду щодня протягом чотирьох місяців. Результат показав, що ті учасниці, які регулярно вживали мід, відчували себе набагато краще.

2. Мід є природним антидепресантом. Це логічно, адже прийом солодкого допомагає організму виробляти серотонін, завдяки якому ми відчуваємо почуття радості. Амінокислота триптофан, яка міститься в меді, сприяє зростанню інсуліну. Даний гормон допомагає організму знайти баланс психоемоційної сфери, сприяє заспокоєнню, зняттю тривожності.

3. Мід допомагає позбутися від абстинентного синдрому. Вченими доведено, що мід здатний виводити алкоголь з кровотоку. Люди, що вживають мід, швидше тверезіють і відчувають себе набагато краще тих, хто не вживає цей продукт. Запам’ятайте, що мід не можна додавати в чай ​​або гарячу воду. При високих температурах він не тільки втрачає свої цілющі властивості, а й стає небезпечним для організму. Якщо після бурхливої ​​вечірки ви відчуваєте себе погано, з’їжте вранці бутерброд з маслом і медом. Це найкращі ліки від похмілля. Масло вбирає токсини, а мід додає глюкозу в кров.

4. Мід може замінити холодильник. Давним-давно люди помітили, що якщо в жарку пору обмазати м’ясо або рибу медом, джерела білка не зіпсувати. Якщо обробити медом шматок м’яса і закопати його в землю, продукт може зберігатися довго. Були зафіксовані випадки перевезення заборонених речовин, а «контейнером» виступав мед.

5. Мід надзвичайно корисний для здоров’я. Продукт має властивості, які сприяють захисту імунітету від вірусів. Також мід знищує бактерії, виступає природним антисептичним засобом. Він зміцнює серцево-судинну систему, активує роботу головного мозку.

6. Мід – це снодійне. За допомогою даного продукту можна прибрати напругу, накопичену протягом дня і заснути. Мід можна додати в тепле молоко або негарячий чай. Випивати за годину до передбачуваного сну.

7. Склад меду нагадує склад плазми крові. Вуглеводи, що знаходяться в меді, є «швидкими», які при розщепленні дають ефект наповнення організму енергією.

8. Мід допомагає схуднути. Секрет в тому, що мід наповнює організм енергією, людина починає більше рухатися і худне.

9. Мід був своєрідною валютою, поширеною в Єгипті і Стародавньому Римі. Його обмінювали на товари, ним оплачували штрафи та інші витрати. Необхідно п’ять кілограмів нектару, щоб зібрати два кілограми меду. У ті давні часи мід вважали чарівним продуктом.

10. Сирий мід є дуже цінним. Він є джерелом амілази, флавоноїдів, багатий прополісом. Мід має гепатопротекторні властивості, регулює роботу шлунково-кишкового тракту та імунної системи.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!