Варимо яйця правильно, тоді вони почистяться швидко

Варимо яйця правильно, тоді вони почистяться швидко

Давайте розберемося, як правильно варити яйця.

Варто відразу уточнити, що чим яйця свіжіше, тим гірше з них буде зчищатися шкаралупа. Це знають всі хороші господині. Так що краще, по можливості, варити яйця, які вже пролежали в холодильнику днів п’ять.

Перш ніж варити яйця, потрібно покласти їх на стіл – нехай полежать годинку-другу. Не можна відразу класти яйця в киплячу воду. Спершу їх опускають в холодну воду, яка повинна повністю покривати яйце.Щоб яєчка краще чистилися, їх потрібно помістити в миску з водою, в якій попередньо розчинили чайну ложку солі.

Існує ймовірність, що якщо шкаралупу спочатку розчавити з тупого кінця, то вони будуть чиститися простіше. Щоб полегшити чистку, потрібно при варінні в каструлю додати ½ ч. Л. соди. Сода посприяє руйнуванню шкаралупи, зробить її м’якшою і від білка вона відстане швидше.

Коли варіння закінчиться, в обов’язковому порядку залийте яйця новою прохолодною водою. Одразу ж. Тоді відбудеться шокова терапія і внутрішня плівка відстане від шкаралупи швидше разом з білком.

Отже, починаючи очищати яйця, приступайте до цього заняття з тупого боку. Так ви порушите плівку, що розділяє білок і шкаралупу. І обов’язково прослідкуйте за температурою яєць перед варінням – тоді вони будуть зварені і почищені ідеально.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!