Відбілювання в домашніх умовах

Відбілювання в домашніх умовах

Прання білих речей – окрема сторінка в житті домогосподарок. Щоб отримати білосніжну сорочку або скатертину, потрібно неабияк постаратися. Виробники побутової хімії вже давно зрозуміли, що на цьому можна заробити. Полиці магазинів завалені різними відбілювачами з незрозумілим хімічним складом. Але чи потрібні вони?

  •  5 способів відбілювання в домашніх умовах
  • Змішайте пральний порошок, який ви використовуєте звичайно, разом з 1-2 ч. л. харчової соди . Ця суміш освіжить ваш одяг.
  • Змішайте оцет з водою в мисці (на 2 л води потрібен приблизно 1 стакан продукту) і замочіть в ній потрібен вам одяг. Залиште на ніч. Потім виперіть речі як зазвичай.
  • Для наступного методу вам знадобиться 3 лимона . Поріжте фрукт на скибочки і відваріть в воді. Злийте рідину через сито і замочіть в ній білий одяг. Через годину виперіть речі звичайним для вас способом.
  • Змішайте 2 ст. л. перекису і 1 ст. л. нашатирю і 5 л води. Нагрійте цей розчин до 70 градусів і замочіть в ньому речі десь на 3 години. Прополощіть і виперіть речі. Якщо ви відбілюєте шовковий або вовняний одяг, розчин нагрівайте до 30 градусів.
  • Розчиніть 5 таблеток аспірину в 7 л води. Замочіть в цьому розчині білий одяг на ніч. На ранок виперіть речі звичним способом. Щоб підсилити ефект, можете кинути пару таблеток в барабан пральної машини.
    Ці нехитрі способи допоможуть вам впоратися з ненависною сірістю білого одягу. І найголовніше – це в рази дешевше, ніж побутова хімія. Частина засобів вже лежить у вас в аптечці, а частина – на кухні.

А як відбілюєте речі ви?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!