Всі говорять про те, що пити теплу воду з лимоном потрібно щодня, але чомусь не говорять нам ось про це!

Всі говорять про те, що пити теплу воду з лимоном потрібно щодня, але чомусь не говорять нам ось про це!

Багато експертів стверджують, що користь від вживання теплої води з лимоном вранці величезна.

Лимонна кислота, що міститься в лимонах, має потужні антибактеріальні та противірусні властивості.

Для приготування цієї супер корисної води досить видавити сік половини лимона, і додати його в склянку фільтрованої води. Так само можете збагатити смак, додавши мед і корицю.

Ось 10 найбільш важливих на наш погляд переваг теплої води для здоров’я:
Зміцнює імунітет.
Споживання теплої води з лимоном покращує засвоєння заліза, що підвищує імунну функцію. Крім того, вітамін С підтримує природну здатність організму боротися з грипом і застудою.
Очищає сечовивідні шляхи.
Так як цей напій є сильним сечогінним засобом, він очищає сечовивідні шляхи і стимулює вироблення сечі. Крім того, це зменшує кількість шкідливих бактерій і регулює значення рН .
Допомагає травленню.
Лимон запускає вироблення жовчі, що дуже важливо для правильного травлення. Лимони також можуть допомогти з травними проблемами, і їх регулярне вживання сприяє детоксикації організму.
Підвищує рівень енергії.
Лимони багаті білками, В і С, а також фосфором.
Підтримує рН-баланс.
Тільки стакан цього напою регулює рН баланс в організмі.
Сприяє втраті ваги.
Лимони містять пектин, який запобігає тягу до цукру і знижує «емоційний апетит», тим самим допомагаючи вам контролювати кількість їжі, яку ви споживаєте .  Крім того, він сприяє втраті ваги.
Лікує інфекції горла.
Завдяки своїм сильним антибактеріальним властивостям, лимони ефективні в профілактиці і лікуванні інфекцій. Органічні лимони надзвичайно корисні в разі ангіни і тонзиліту. Ви також можете знизити ризик інфекцій горла, випивши склянку теплої води з лимоном вранці.
Знижує артеріальний тиск.
Лимони зволожують і очищають лімфатичну систему, в той час як калій забезпечує кращий сон, зменшує стрес і психічний стан, і, таким чином, регулює артеріальний тиск.
Очищає шкіру обличчя.
Якщо випивати вранці стакан теплої води з лимонним соком, колір вашої шкіри обличчя стане світлішим, а сама шкіра чистішою, оскільки цей напій очистить кров і стимулює утворення нових клітин крові.
Видаляє неприємний запах з рота.
Регулярне вживання цього напою є надзвичайно корисним у разі неприємного запаху з рота, оскільки він знищує бактерії, які викликають цей запах, а також стимулює секрецію слини.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!