Я і не знала що кавова гуща має стільки застосувань … Тепер не викидаю її!

Я і не знала що кавова гуща має стільки застосувань … Тепер не викидаю її!

Використовувати кавову гущу для швидкого позбавлення вашої собаки від бліх
Кава, а точніше гуща – це відмінний засіб в боротьбі з блохами. Потрібно викупати собаку, після цього натерти тварину гущею. Тепер ще раз помийте вихованця. Слідкуйте, щоб собака не їла гущу, для неї це шкідливо.

Видалення мішків і темних кіл під очима
Гуща від кави виступає натуральним сечогінним засобом, тому бореться з набряками. Якщо використовувати разом з кокосовим маслом, то можна позбутися від мішків і синців під очима.

Потрібно змішати інгредієнти, щоб вийшла густа паста. Нанести на чисту шкіру під очі і залишити на 20 хвилин. Після цього можна сполоснути обличчя. Щоб отримати хороші результати, повторюйте цю дію пару раз в тиждень.

Прискорити зростання волосся

Кавова гуща допоможе спровокувати ріст волосся, усунути накопичення жирів і відлущувати відмерлі клітини. Потрібно масажувати шкіру голови цим скрабом, приймаючи душ.

Використовувати гущу як приправу
М’ясо та овочі на грилі можна приправити кавовою гущею, буде досить незвично.

Пофарбуйте старий дерев’яний стілець
Потрібно з’єднати одну столову ложку кави і білий оцет, нанести суміш на старий стілець. Нехай постоїть добу так. Потім прибрати суміш з меблів. Процедуру можна повторити.

Зменшити целюліт
Якщо ви помітили у себе целюліт, то кавова гуща відмінно впорається з цією проблемою. Потрібно масажувати проблемну зону і проводити відлущування. Кровотік покращиться і апельсинова, кірка стане менш помітною.

Використовувати, для вирощування моркви
У кавовій гущі є багато поживних речовин, які сприяють розвитку моркви. Потрібно додавати в грунт. Шкідники будуть знищені в грунті.

Використовувати, для очищення свого каміна
Камін теж буде легше очистити за допомогою гущі від кави. Потрібно рясно насипати використану каву на попіл і добре потерти.

Видалити мертву шкіру
Можна використовувати в якості натурального скрабу. Відмінно очищає омертвілі клітини на шкірі.

Природний дезодорант
Неприємний запах з холодильника відмінно буде нейтралізувати гуща від кави. Просто в мисочці поставте трохи використаної кави.

Використовувати для позбавлення від шкідників
Слимаки і равлики бояться компонентів, які є в кавовій гущі. Тому вона – відмінний засіб для боротьби зі шкідниками.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!