Як доглядати за шкірою взимку: 5 простих порад для природного захисту шкіри в холодну пору року.

Як доглядати за шкірою взимку: 5 простих порад для природного захисту шкіри в холодну пору року.

 

У зимовий період шкіра потребує особливого догляду.

Особливо це стосується відкритих ділянок шкіри як руки і обличчя. Вітер, погода і відсутність світла додаються в якості факторів стресу. Тому очевидно, що ваша шкіра потребує особливого догляду взимку. Особливо, коли ви знаходитесь на вулиці і займаєтеся спортом, ваша шкіра повинна бути добре і природно захищена.

Поліпшити догляд за обличчям і тілом. Більше не використовуйте зволожуючі засоби, використовуйте креми з рослинними оліями.

Душ і миття з крем-милом або милом ручної роботи.

Восени і взимку ви повинні використовувати тільки мило ручної роботи, щоб вимити обличчя, руки і тіло. Рослинне мило ручної роботи, природно, містить зволожуючий гліцерин і зволожуючі рослинні масла. І вони умовно надають шкірі додаткове живлення. Якщо ваша шкіра здається дуже сухою, в кінці душу, нанесіть кілька крапель олії для тіла на вологу рукавичку і акуратно потріть нею. Захисна, поживна масляна плівка покриє вашу шкіру.

 Приймайте ванну з маслами.

Приймайте ванну з маслами. Час від часу ви можете побалувати себе взимку зволожуючою масляною ванною. Додайте близько 30 крапель гарної рослинної олії в скляну банку, наповнену теплою водою, струшуємо протягом трьох хвилин, щоб вийшли дрібні крапельки, і розподіляємо суміш у воді. Під час купання дуже тонка поживна плівка рослинного масла лежить на вашій шкірі – не змивайте її, просто промокніть рушником.

Побалуйте свою шкіру живильним масляним скрабом.

З простих інгредієнтів, таких як коричневе просо, зелений чай і високоякісна рослинна олія, ви можете приготувати поживний і захисний масляний скраб. Ваша шкіра буде зволожена і забезпечена живильним маслом.

Безводна косметика для зимових видів спорту і відпочинку на природі.

Особливо важливо захищати шкіру взимку безводним, природним косметичним доглядом за обличчям при тривалому перебуванні на вулиці. Цей захист необхідний для всієї родини: від дитини в колясці до батьків. Очевидно, що безводний догляд є єдино можливим захистом для чутливої ​​шкіри на обличчі і особливо навколо очей і губ.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!