Як міцно заснути всього за одну хвилину?

Як міцно заснути всього за одну хвилину?

Страждаєте від безсоння і ніяк не можете заснути, навіть якщо сильно втомилися? Не біда, адже цей простий і надійний спосіб допоможе вам заснути за хвилину, а то і менше …

Всім нам іноді буває непросто заснути ввечері, і причин для цього безліч: ми можемо турбуватися про те, що буде з нами завтра, знову переживати неприємні події цього дня, або просто страждати на безсоння … Але, як би там не було, у нас є то, що здатне вирішити практично всі ваші проблеми зі сном. Цим рішенням є простий і надійний спосіб під назвою «метод 4-7-8», і з його допомогою ви незабаром забудете, що таке неспокійний сон ночами.

Щоб скористатися цим методом, спершу повільно і спокійно вдихайте повітря через ніс 4 секунди. Після цього, не видихаючи, затримайте дихання на 7 секунд. Ну після повільно і спокійно видихайте через рот, так, щоб це зайняло у вас 8 секунд. Повторюйте дихання за цією схемою до тих пір, поки не заснете. Так, ми знаємо, це дуже простий метод, і на перший погляд його працездатність може здатися вам досить сумнівною, але він дійсно працює. Випробуйте його на собі – і переконайтеся в цьому! Він допоможе вам заспокоїти ваші нерви – допоможе вам не тільки заснути, але і виспатися!

Так як же працює «метод 4-7-8»? Якщо вас «накрив» напад тривожності, або ж минулий день був сповнений стресу і неприємностей, замість того, щоб заснути, ви можете безрезультатно лежати в ліжку годинами, а прокинувшись, відчувати себе втомленим і розбитим. Чому ? Тому, що випробувані вами переживання підвищують рівень адреналіну в крові, завдяки чому ваш сон стає прискореним і неглибоким. «Метод 4-7-8» діє на ваш організм, як свого роду заспокійливе. Він допомагає вам уповільнити ритм дихання, що, в свою чергу, уповільнює серцевий ритм.

Все це разом заспокоює вас настільки, що втомлене тіло, радіючи перепочинку, засинає практично миттєво. Крім того, «метод 4-7-8» можна застосовувати не тільки для лікування розлади сну – він допомагає вашому розуму заспокоїтися і розслабитися навіть посеред дня! Він допомагає вам повністю зосередитися на вашому диханні, що послаблює активність вашої центральної нервової системи, позбавляючи вас від почуття тривожності.

Якщо ви постійно прокидаєтеся посеред ночі тому, що відчуваєте тривожність, або ж тому, що вас турбує щось конкретне, «метод 4-7-8» вам неодмінно допоможе. Це вірний спосіб одержати стільки годин повноцінного міцного сну, скільки вам потрібно.

Крім того, я поділюся з вами рецептом мікстури для сну, яка допоможе вам засинати ще швидше. Просто змішайте  чверть  столової ложки меду, восьму частину столової ложки морської солі і одну столову ложку кокосової олії. Цю суміш можна або приймати в чистому вигляді, або спершу розчиняти в невеликій кількості теплої води . Це просто чудодійна мікстура – і не тільки тому, що всі її складові корисні для вашого здоров’я, а ще й тому, що разом вони послаблюють викиди кортизолу, що змушують вас не спати, навіть якщо ви втомилися, і прокидаєтеся посеред ночі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!