Як посадити зрізані троянди?

Як посадити зрізані троянди?

Милуючись красивим букетом зрізаних троянд, досить часто ми мріємо про те, щоб такі ці квіти росли довше. І це бажання цілком реальне, — зі зрізаних квітів можна виростити маленький кущ і отримати троянду.

Етапи вкорінення
Потрібно зрізати стебло троянди так, щоб його довжина становила 25 сантиметрів. Верхній зріз потрібно заклеїти воском. З держака видаліть всі листки та зріжте трішки нижній зріз.

Тепер потрібно обробити живці. Застосуйте один з нижче перерахованих методів.

Спосіб 1

Змішайте 100 г дріжджів і 1 л води. Опустіть в розчин живці та тримайте їх там 1 день. Кожен держак занурюйте в рідину на 1/3. Після одного дня, потрібно вийняти живці та промити водою. Після цього поставте в теплу воду на 1/2 держака.

Спосіб 2

Візьміть одну чайну ложку меду і додайте її в місткість з 1 літром води. Живці занурюємо також на 1/3 і залишаємо на 12 годин. Після відправляємо їх в чисту воду до появи коріння.

Спосіб 3

Змішайте 1 л води з 10 краплями соку алое та опустіть черешки. Живці повинні знаходитися в рідині на 1/2 їх довжини. Тримати їх так 10 днів, а потім додайте ще 7 крапель соку.

Виймати потрібно тоді, коли помітите корінці. Живці, безпосередньо перед посадкою, дістають з розчину і висаджують в грунт похило. Посаджені живці накривають скляними банками і ставлять в тепле місце. Найкращою вважається температура 24-25 градусів. Живці 5-6 разів на день обприскують настояною водою кімнатної температури, піднявши банку. Грунт у вазоні повинен бути  помірної вологи.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!