Як прати білі речі так, щоб вони прослужили вічність?

Як прати білі речі так, щоб вони прослужили вічність?

 

Виводимо застарілі плями
Плями на білих речах вивести складно, але можливо! Тобі знадобиться сік 3 лимонів, 80 г прального порошку, 1 ст. л. солі. Всі компоненти залий 2 л води і замочи в цьому розчині речі. Через 1 годину можна виймати білизну і приступати до полоскання.

білосніжні коміри

Мабуть, коміри і манжети – сама проблемна ділянка, яка брудниться моментально. Щоб повернути їм сліпучу білизну, необхідно нанести на забруднену область соду, а потім протерти це місце половинкою лимона. Через 15 хвилин потрібно прополоскати річ в теплій воді

Постільна білизна
Приготуй наступний засіб: сік 2 лимонів розведи в 1 л води. Залиш в цій суміші речі приблизно на 40 хвилин. Потім пішли білизну в пральну машинку.

Делікатні тканини
Візьми 50 мл миючого засобу для посуду або прального порошку, 50 мл перекису водню і розведи це в 2 л води. У готовий розчин поклади одяг на 30 хвилин, а потім прополощіть в теплій воді. Засяють як новенькі!

«Не відбілювати»
Нашатирний спирт і перекис водню допоможуть випрати текстиль, на бірці якого значиться «не відбілювати». Зазвичай беруть 5 ст. л. нашатирю на 10 л води. Потім додають до прального порошку в машинку 1 ст. л. соди, розведену в 1 склянці води. Прати потрібно при 60 °.

ПОРАДИ

Носити білий одяг можна не більше 3 разів перед пранням, особливо це актуально для футболок і сорочок.
Сліди від праски видалити просто: ділянку, що пожовтіла змочи водою, а потім розчином хлорного вапна (1 ч. л. на 1 склянку води).

Включи режим «Полоскання» перед пранням світлих речей, щоб очистити барабан машини від кольорових частинок.

Можливо, у тебе теж приховано пару хитрощів, які допомагають зберігати речі білими і акуратними? Обов’язково розкажи про це в коментарях і поділися корисними порадами з подругами!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!