Як приготувати натуральний засіб від випадіння волосся на основі кокосового молока та алое вера?

Як приготувати натуральний засіб від випадіння волосся на основі кокосового молока та алое вера?

 

Попри те, що основною метою цього ефективного засобу є захист волосся від надмірного випадіння, його також можна використовувати як натуральну альтернативу хімічним кондиціонерам та маскам для волосся.

До складу цього засобу входить величезна кількість поживних елементів, які відновлюють пошкоджене у результаті шкідливого впливу навколишнього середовища та високих температур. Ба більше, за умови регулярного використання цього засобу можна створити своєрідний захисний бар’єр від несприятливих зовнішніх факторів.

Інгредієнти:
5 столових ложок натурального гелю алое вера (75 г)
1/2 склянки кокосового молока (125 мл)
Спосіб приготування:
Змішайте кокосове молоко зі свіжим гелем алое вера та збийте інгредієнти у чаші стаціонарного блендера до утворення однорідної консистенції.
Для збивання вам знадобиться всього кілька секунд, адже суміш просто на очах ставатиме кремовою та ніжною.
Спосіб застосування:
Перш за все намочіть волосся та розділіть його на окремі пасма. Нанесіть готовий засіб від випадіння волосся на всю довжину від коренів до кінчиків.
Надіньте на голову шапочку для душу та зачекайте 30-40 хвилин, щоб активні компоненти засобу почали діяти.
Опісля змийте залишки засобу своїм звичним шампунем та повністю його висушіть.
Для отримання позитивного результату та зупинки випадіння волосся необхідно повторювати процедуру щонайменше 2-3 рази на тиждень.
Чи готові ви перевірити цей натуральний засіб від випадіння волосся власноруч? Якщо ви регулярно доглядатимете за волоссям за допомогою цього засобу, то вже за короткий період часу матимете красиву та об’ємну зачіску.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!