Як зробити шкіру на стопах м’якою і гладкою?

Як зробити шкіру на стопах м’якою і гладкою?

У красивої жінки все повинно бути доглянутим. Дізнайтеся, як зробити свої ніжки гладкими, позбувшись від натоптишів і мозолів!

Особливо в літній період наші ступні стають сухими і жорсткими. Сухі п’яти і тріщини не тільки виглядають неестетично і неприємні на дотик, але і можуть доставляти біль в занедбаному вигляді. Щоб зробити стопи гладкими і м’якими, досить провести певні маніпуляції в домашніх умовах! Спробуйте, вам сподобається!

Як зробити стопи м’якими, позбутися від натоптишів і мозолів?

До складу цього засобу входять натуральні інгредієнти: сода і касторове масло, а також вітаміни і сіль.

Сода – відмінний антисептик, який пом’якшує шкіру і лікує інфекцію ніг. Коштує сода недорого, а в лікуванні проблем зі шкірою дуже ефективна.
Кетамін допомагає позбутися від грибка, пом’якшує суху шкіру, допомагає загоювати рани.

знадобиться: 
касторове масло – 100 мл;
вітамін Е – 10 мл;
вітамін А – 10 мл;
сода – 3 ст.л .;
сіль – 1 ст.л. (Кухонна або морська);
тепла вода – 4 л.
Приготування і використання:

Спочатку з’єднаєте вітаміни і касторку в окремій скляній ємності. Зберігати цю суміш можна в холодильнику.

Помийте свої ніжки, нанесіть приготовлену суміш, надіньте на ноги пакети, зверху надіньте шкарпетки. Через півгодини, а можна залишити засіб ще довше, зніміть все з ніг. Помістіть свої ступні в таз з водою, в якій розчинені сіль і сода. Тримайте ніжки у воді хвилин 20, після цього потріть п’яти пемзою і промийте ноги теплою водою з милом. На завершення нанесіть на ступні живильний крем.

Перші приємні результати чекають вас вже після перших проведених маніпуляцій. Повторюйте процедури кожен день протягом тижня. Відпочиньте 1 день, і знову повторіть тижневу терапію. Після цього досить робити ванночки 1 раз в тиждень з метою профілактики.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!