Захистить від застуди – вся правда про користь і шкоду хурми

Захистить від застуди – вся правда про користь і шкоду хурми

Плоди хурми містять бета-каротин, який уповільнює старіння шкіри і утворення зморшок. Також бета-каротин позитивно впливає на очі, дозволяє зберегти зір.

Хурма містить в собі моносахариди, які позитивно впливають на роботу серцевого м’яза. Для людей з серцево-судинними хворобами рекомендується включити хурму в раціон.

Також хурма добре захищає від застуди та ГРВІ. Фрукт багатий на вітамін С, який так добре впливає на імунітет.

А ще хурма врятує вас від поганого настрою і депресій! Фрукт містить натуральні антидепресанти, які врятують вас від зневіри.

Шкода хурми

Сама по собі хурма не може завдати шкоди організму людини. Однак, при переїданні можуть виникнути неприємні наслідки. Незрілі плоди хурми погано засвоюються організмом, що може привести до розладу шлунка.

Не рекомендується вживати хурму і тим, хто переніс операцію на черевній порожнині. Через в’язку консистенцію організм насилу впорається з таким навантаженням.

При виборі хурми зверніть увагу на колір плоду – він повинен бути однорідним, без плям і тріщин. Визначити несвіжу хурму досить легко як за зовнішнім виглядом, так і по запаху.

Раніше повідомлялося про те, прийом яких продуктів слід обмежити, а від яких краще взагалі відмовитися, щоб не страждав зовнішній вигляд вашої шкіри.

Вас також може зацікавити матеріал про те, чого не можна та не треба їсти, аби вберегти печінку. Склянка газованої води зі смачним тістечком не тільки труїть печінку, але і відбирає для переробки та знешкодження шкідливих речовин додаткову енергію та ресурси.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!