Занурте свої ноги в оцет раз в тиждень, і ви побачите, як зникнуть всі ваші хвороби!

Занурте свої ноги в оцет раз в тиждень, і ви побачите, як зникнуть всі ваші хвороби!

ЧУДЕСА ДЛЯ НІГ.

Головний герой в цьому рецепті –  не що інше, як знаменитий яблучний оцет. Ця процедура для обробки ніг в яблучному оцті називається ванна для ніг. Звичайно, ви вже чули про цю техніку, і вона використовується протягом багатьох років у всіх частинах світу, і це завдяки перевагам, які вона приносить. Оцет, ми можемо використовувати для боротьби з респіраторними проблемами, травною системою і навіть схуднути за його допомогою, чудово виконує це природне лікування. Залежно від того, як ми його використовуємо і з чим ми його об’єднуємо, результати можуть бути чудовими.

Ця ванна для ніг складається з теплої води, і ми можемо додавати трави, спеції або навіть ароматичні солі.

Причинами створення ніжної ванни з яблучним оцтом є те, що ноги – це місце, де велика частина мікробів накопичується, так як вони не дуже схильні до впливу і не мають багато оксигенації. Цей тип мікробів або бактерій може викликати ці жахливі мозолі, сухі ноги, шорсткість і навіть інфекції.

При виконанні ніжної ванни ваші ноги будуть продезинфіковані, і ви зможете покласти край тим грибкам і бактеріям, які викликають неприємний запах.

процес:

Нагрійте воду, поки вона не стане теплою, між 15 і 18 градусами. Не дуже тепло, помістіть цю воду в ванну або контейнер, де ви зможете опустити ноги, щоб вимочити їх і додайте повний стакан яблучного оцту. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете додати кілька крапель ефірного масла лаванди, щоб поліпшити запах і стимулювати сон. Прийміть цю ванну для ніг протягом 15 хвилин, і все готово.

Серед інших застосувань яблучного оцту, він допомагає нам боротися з лупою, знімає біль в горлі, усуває неприємні запахи з нашого будинку і зменшує неприємний запах взуття.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!