Мати від неї відмовилася, тато залишив її під парканом. Але пройшло багато років

Даші не пощастило з батьками. Мати відмовилася від неї ще в дуже ранньому віці, а батько слідом вирішив звільнити свої плечі від цього тягаря.

Не дивлячись на все це. Даша була доброю і слухняною дівчинкою. Бабуся побачила, як батько залишив її під парканами і поїхав. Вона дочекалася, поки той зник, і підбігла до малятка, зрозумівши, що батько її просто кинув напризволяще.

Увечері дідусь прийшов додому і застав Дашу сумну, яка сиділа поруч з низеньким столиком. Люди похилого віку обговорили ситуацію і зрозуміли, що батьки – не найдобріші люди.

Вони виростили внучку, хоч і було складно її утримувати, але вони змогли, оточили її турботою і любов’ю щоб згладити порожнє місце, яке залишили в її серце її батьки. Дівчинка виросла, навчалася в школі і вступила до університету.

Як раділи дід з бабою її успіхам!

Закінчивши навчання, Даша повернулася в село до своїх рідних, бабусі з дідусем і затіяла почати свою справу. Як вони пишалися своєю онукою!

Вона відкрила вакансії і шукала працівників, щоб відкрити свою ферму. Тут приходить на співбесіду чоловік років 50, який виглядає на 90, в обдертому одязі, з брудними руками.

Він з’явився. Це був її батько. Той самий, який залишив Дашу під парканом на розтерзання голодним собакам. Вона його, звичайно ж, не змогла відразу пробачити. Але через деякий час доброта, яку посіяли в ній дід з бабою здобула перемогу, і Даша покликала його до себе працювати.

Вона знайшла в собі сили його пробачити …

За матерілами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!