Мудра притча про образу. Читається за хвилину, а запам’ятовується на все життя!

Живе на світі звір, і звуть його – Образа. Якщо не чіпати його і дозволити йому жити на свободі, то він цілком безпечний. Він буде жити там, де захоче, а сам до вас він проситися не стане.

Однак деякі люди докладають купу зусиль, щоб обзавестися цим звіром, про що згодом шкодують. І тоді Образа тут же пролазить людині в душу і та починає відчувати, що цей звір не дуже-то і приємний.

Образі в людині дуже тісно і душно, і він починає кричати і проситися назад на свободу, але більшість людей не може зрозуміти слів Образи. І лише деякі здатні інтуїтивно почути його заклик про допомогу і відпустити його назад на свободу, не чекаючи, коли він звикне до вас, ви до нього.

Але деякі люди ні за що не хочуть випускати Образу на свободу: вони відразу ж називають цього звірка своїм і починають годувати і опікати його, а тому все одно нічого не подобається в людині, і він проситься назовні. Але оскільки у Образи поганий зір, сам вибратися він не в змозі і цією своєю сліпотою він заражає людину, яка вперто не хоче випустити його на свободу.

В кінцевому рахунку Образа від відчаю починає тиснути тугу за свободою поїданням всього, що попадеться під його лапки. І у людини то там починає хворіти, то тут, але випускати звірка вона все одно не хоче. Образа продовжує їсти і рости, рости і їсти … Про таких людей так і кажуть – «їх образа гризе».

Рано чи пізно Образа приросте до людини і стане її частиною. І людина буде ставати все слабшою, а Образа – все сильнішою і більшою. А зрозуміти те, що вона повинна була відпустити звірка, ослабша людина ніяк не може.

Висновок: Образа – це стан душі, який ми вибираємо самі. Тому, перш ніж образитися, задумайтеся: чи багато задоволення від цього ви отримаєте? А якщо ви хочете відчути себе нещасною жертвою, то не забувайте, що хижак буде нападати саме на жертву, а не на іншого хижака.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!