Одна з кращих притч: «Якось чоловік запитав у Сократа …»

 

Одного разу хлопець прийшов до Сократа, щоб отримати відповідь на своє питання. Він запитав мудреця: «У чому секрет успіху?».

Сократ терпляче вислухав його і сказав, що він відповість на його питання вранці. На наступний ранок Сократ попросив молоду людину піти з ним до річки. Повільно вони зайшли в воду, поки вона не покрила їх плечі.

Здивований юнак не розумів що відбувається, але вирішив повністю довіритися мудрецю. Сократ поклав руку на голову хлопця і занурив її в воду.

Через кілька секунд хлопець спробував вибратися з води, але Сократ був сильний і тримав його там, поки хлопець не почав задихатися. Потім Сократ підняв голову хлопця з води.

Дочекавшись, коли він віддихається, Сократ запитав: «Чого ти хотів найбільше, коли твоя голова була в воді?” Хлопець відповів: «Повітря».

Сократ сказав: «У цьому і є секрет успіху. Коли ви хочете успіху так само сильно, як ви хотіли б повітря, коли ви були в воді, тоді ви його отримаєте. Іншого секрету немає. »

Мораль розповіді:

Сильне бажання є відправною точкою всіх досягнень. Точно так же, як маленький вогонь не може дати багато тепла, слабке бажання не може дати великих результатів!

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!