Про те, як Всесвіт зводить потрібних людей в потрібному місці

Про те, як Всесвіт зводить потрібних людей в потрібному місці

 

Все-таки, не буває випадковості. І Всесвіт кожен раз підкидає мільйони способів для того, щоб люди могли зійтися один з одним на своєму життєвому шляху. Деякі люди роблять багато, щоб знайти щастя, але як би не намагалися, скільки б не знайдено гір згорнули, все одно не те. І доля приходить в самому несподіваному місці, завжди там, де ти найменше її очікував побачити. Таке відчуття, що хтось на тому боці світобудови просто смикає за ниточки, вибудовуючи на світовій сцені свій дивовижний спектакль. І актори не завжди знають, яку роль їм видано в сценарії під назвою «життя».

Існує думка, що таким ось владикою збігів і є сам Бог, Всевишній Творець, який не хоче про себе ніяк заявляти, але завжди спрямовує. Є думка про саму матерію Всесвіту, якій вже все давно визначено і вирішено. Багато гуру радять відразу націлюватися на результат, а Всесвіт і Космос вже автоматично допоможуть направити, яким способом це краще зробити.

Не можна тікати від відповідальності, якою б складною вона не була. Відповідальність – це ніколи не буде просто. Потрібно розуміти, що кожне те, що відбувається тут і зараз є результатом кожної думки людини, кожної його дії або навіть бездіяльності. Як би людина не планувала, але деталі завжди уточнює саме Всесвіт. Але, важливо планувати і бажати, акумулювати свої сили і намагатися всіляко підтримати свій рішучій настрій. Демонструвати Всесвіту, що ти цього дійсно хочеш.

Таким чином, поступово писати сценарій свого життя будеш і ти сам, а не тільки Творець. І важливо знати, що кожна зустрічна людина не приходить в життя просто так. Це ще одна сторінка в цьому самому сценарії. Зрештою, якщо сценарій буде поганим, то і фільм не відбудеться. Тому до розвитку життя це теж стосується. Режисура життя завжди лежить відповідальністю на людину.

З цього виходить, що тандем Людини і Вищого Розуму завжди буде приносити результат. І в інтересах людини, щоб цей результат був максимально позитивний і ефективний. Потрібно вірити і прислухатися до Нього, тоді і можна буде куди легше розпізнати знаки і вказівки. Тоді і життя піде в набагато більш приємному ключі. Чи не стане легше, але зрозуміліше точно. Не можна заперечувати законів Всесвіту, її впливу на світ і людей. Гармонія – ось ключ до успіху.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!