Притча про дивовижну силу жіночої віри

Притча про дивовижну силу жіночої віри

Нехай ця старовинна мудра притча про силу жіночої мотивації і віри в чоловіка допоможе кожній з нас завжди знаходити правильні слова і підштовхувати чоловіка на подвиги.

Дуже давно, коли на планеті ще не було континентів, не було держав і міст, а землю населяли доісторичні істоти жило одне плем’я. Вождь цього племені славився своєю мужністю, хитрістю і розумом.

Важкі часи це були. Часи голоду і холоду, часи, коли на людей нападали дикі звірі, а люди і вдень, і вночі повинні були захищатися. З хижаками боролися не тільки чоловіки, але і жінки. Ні в однієї жінки навіть думки не виникало залишитися в печері і не змагатися з лютим звіром.

Одного разу дикі звірі загнали плем’я в печеру і заблокували їм вихід. Вождь не міг придумати як перемогти шаблезубого тигра, як вивести людей з печери, як в черговий раз, вийти переможцем з нелегкого поєдинку. Люди сиділи в печері вже 10 день. Вождь дивився на своїх знесилених голодом воїнів і розумів, що кінець близько. Він розумів, що на цей раз йому не вдасться перемогти звіра.

В цей час до вождя підійшла одна жінка з племені і сказала: «Ти наш вождь, ти сильний, найрозумніший і найхитріший воїн серед нас. Ти спритний і жоден тигр не зможе зловити тебе. Ти вийшов переможцем з багатьох поєдинків і зараз ти теж переможеш «.

Вождь мовчки сидів і уважно слухав жінку. Її слова окриляли його, надавали йому віри в себе, наділяли його силою і впевненістю. А жінка все це читала по його очах і продовжувала говорити: «Тобі ніхто не потрібен для перемоги, ти все зможеш сам. Ти зможеш перемогти звіра і вивести своє плем’я в безпечне місце. Ми віримо в тебе. Тобі все під силу. «

Жінка закінчила свій монолог і спокійно повернулася на своє місце. Вождь сидів замислений. Настала ніч і всі поснули.

Жінка прокинулася, коли сонце було високо на небі від жіночих криків. Вона подивилася на вихід з печери, а там стояв закривавлений вождь. Жінка відразу зрозуміла, що вождь не поранений, а кров ця – це кров убитого ним тигра. Вождь стояв в сонячних променях і тримав в руках шматок м’яса. Небезпека минула, тигр мертвий, плем’я отримало їжу.

Як з’ясувалося згодом, вождь на світанку, поки всі спали, вийшов тихенько з печери і скинув на сплячого тигра величезний камінь. А коли той був приглушений ударом, наскочив на нього і встромив свій спис в його серце.

Вождь не повірив спочатку в свою перемогу, але він згадав слова жінки і зрозумів, що вони мали чудодійну силу. Саме завдяки цим словам, він зміг побороти тигра.

Мораль цієї притчі дуже проста, дорогі жінки: завжди вірте і мотивуйте своїх чоловіків, адже ваша віра творить чудеса. Кожна людина має потребу в нескінченній віри у власні сили. Мотивований чоловік завжди буде робити вчинки заради вас, здійснювати ваші бажання і дарувати вам щастя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!