Світ не такий, яким здається. Це зрозуміємо з часом!

Світ не такий, яким здається. Це зрозуміємо з часом!

Два ангела-подорожнього зупинилися на нічліг в будинку багатої сім’ї. Сім’я була негостинна і не захотіла залишити ангелів у вітальні. Замість того вони були укладені на нічліг в холодному підвалі. Коли вони розстеляли ліжко, старший ангел побачив діру в стіні і заклав її. Коли молодший ангел побачив це, то запитав чому. Старший відповів:

– Світ не такий, яким здається.

На наступну ніч вони прийшли на нічліг в будинок дуже бідної, але гостинної людини і його дружини. Подружжя розділило з ангелами небагато їжі, яка у них була, і сказали, щоб ангели спали в їх ліжках, де вони можуть добре виспатися. Вранці після пробудження ангели побачили,що господар і його дружина плачуть. Їх єдина корова, молоко якої було єдиним доходом сім’ї, лежала мертва в хліві. Молодший ангел запитав старшого:
– Як це могло статися? Перший чоловік мав все, а ти йому допоміг. Інша сім’я мала дуже мало, але була готова поділитися всім, а ти дозволив, щоб у них померла єдина корова. Чому?

– Світ не такий, яким здається, – відповів старший ангел.

– Коли ми були в підвалі, я зрозумів, що в дірі в стіні був клад із золотом. Його господар був жорстокий і не хотів зробити добро. Я відремонтував стіну, щоб клад не був знайдений. Коли на наступну ніч ми спали в ліжку, прийшов ангел смерті за дружиною господаря. Я віддав йому корову. Речі не такі, якими здаються. Ми ніколи не знаємо всього. І навіть якщо маємо віру,то треба ще вселити довіру, що все, що приходить, є для нашої користі!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!