Як діти приходять в наш світ, вибираючи своїх батьків

Як діти приходять в наш світ, вибираючи своїх батьків

 

Багато батьків кажуть, що колись в глибокому дитинстві, коли малюки вже навчилися говорити, але ще не дуже виросли, щоб свідомо сформулювати і структурувати свою розповідь, говорили про інше життя. Діти, ще не вміючи називати речі своїми іменами, як могли, описували своїми словами інше життя, розповідали дивні подробиці, і в деяких випадках це навіть було можливо перевірити. Тоді-то і виявлялося, що за тисячі кілометрів, спілкуючись іншою мовою, дитина відтворювала життя іншої людини, якого в живих вже не було. Про реінкарнацію і вічного життя душі замислюватися стали не тільки в індійських країнах. Ми отримали підтвердження того, що наші душі приходять знову і знову – в один і той же рід, для відпрацювання спільних кармічних боргів, або в інші – пробуючи свої нові іпостасі в кращих світах.

Багато мам помічали, що дітки як би частково пам’ятають, поки маленькі, звідки вони приходили, як вибирали маму і якісь дрібні деталі. Історії про дивовижну пам’яті дітей до народження ви прочитаєте нижче. Ми часто списуємо на фантазії дитячого віку ці одкровення, але після 4-х років (найчастіше), після 7-ми років, і після 10-ти їх вже практично не почути – діти про це не пам’ятають. І ще: якщо по всьому світу таких свідчень уже величезна кількість, звучить це практично ідентично – значить, пора вже прийняти те, що найщиріші і ще не вміють робити нічого поганого, найчистіші істоти на Землі, діляться з нами такими спогадами тому, що так все насправді і було …

Розповідає мама 3-х річного Кирюші, від якої всі ці розповіді і почуті.

«Я варила обід, щоб дитину хоч якось відвернути і посадити непосиду на трохи спокійно, я дала йому всі  фотографії.

І ось підбігає син до мене з чорно-білою фотографією, на якій я в юності з мамою (яка незадовго до народження Кирюші померла) і каже:

«Мама, а я пам’ятаю тут тебе і твоє зелене плаття! Ти в той день на автобус запізнилася! »

У мене очі на лоб. Питаю: «Синку, звідки знаєш? Тато розповів? »

«Ні», – каже, – «Я тебе бачив зверху, мені тебе показували і сказали що ти будеш мені мамою!»

Після цього я почала розпитувати знайомих і подруг про таке явище і виявилося, що не тільки моя дитина «пам’ятає» як звідкись дивився на маму до свого народження.

Моя подруга по секрету розповіла, як її дочка видала нещодавно:

«Мам, а дідусь, що з пишною рудою бородою, передавав вам всім привіт і говорив, що молиться за вас!».

Дідусь з рудою бородою – це прадід цієї жінки, вона його бачила тільки маленькою дівчинкою, а єдине чорно-біле фото поганої якості зберігалося у її матері в альбомах. Дочки їх не показували точно, дитині в тому віці чорно-біле фото розглядати нецікаво, коли є яскраві книжки. Тому поговоривши з матір’ю, жінки прийшли до висновку, що дочка і правда бачилася зі своїм пра-прадідом до свого народження!

Потім, на дитячому майданчику я розговорилася з ще однією молодою мамою. Та розповіла, як її син описував, як їм показували по якимось екранів дядь і тьоть і вони вибирали собі батьків.

Інша мама 4-річної Машеньки розповідала, як її дочка заявила: «А коли мене до тебе в животик відправляли, прилетів ангел і сказав, що мене назвуть на честь однієї гарної тітки, яка мені допоможе». Дівчинка не знала, що коли її мама була вагітна, то одного разу, незадовго до пологів, вона послизнулася і впала, їй допомогла одна жінка, відвезла в лікарню і була там, поки не з’ясувала, що все добре. На честь тієї жінки мама і вирішила назвати доньку Машенькою!

Найдивовижніша історія – про дівчинку Катю. У віці 2,5 років вона видала батькам, що разом з нею її маму і тата вибрали ще 2 хлопчики. Але одному не дозволили вибрати цих батьків, а другому сказали готуватися. Через рік у жінки стався викидень – вона втратила хлопчика. А через 2 роки народила здорового сина. Передбачення маленької дочки вони пам’ятали і якось поділилися цим з нами.

Виходить, нас посилають на Землю ангели і діти можуть вибирати своїх батьків там, нагорі!Ви вірите в таке?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!