Ти приходь до мене кататися на Місяці …

Ти приходь до мене кататися на Місяці …

Ми довго жили разом, поки невістка почала істерити по повній. Негативні емоції переповнювали її через край, у мене почав скакати тиск до немислимих досі висот, так як я своїм емоціям виплеску не давала і вони підпирали мої судини зсередини.

Вони будували свій будинок, а так як нинішні ціни на будматеріали і роботи не маленькі, швидко побудувати не виходило. Точкою неповернення став подарунок внучці , після якого невістка заявила, що не потрібно ніяких подарків- вона сама хоче все купувати дитині.

І ось, в  машину, яка під’їхала почали спішно складатися всі їх речі. Побажання залишити поки те, що не першої необхідності, так як будівництво в самому розпалі, до уваги не приймалося. Ми не стали з чоловіком лізти далі з порадами, а лише мирно стали допомагати тягати тюки. Дітям хотілося жити самостійно. Та й ми були не проти, лише хотіли відтермінувати від’їзд через неготовність їх житла.

Внучка тим часом пішла в садок і частенько невістка йшла на лікарняний, тому що приходять в групу сопливі діти заражали, природно, інших.

І ось нам неймовірно пощастило. Просидівши тиждень на лікарняному, невістка вийшла на роботу, а внучку привезла до нас пожити тиждень і зміцніти. Радості просто не було меж! Ми пускали величезні мильні бульбашки на вулиці, які нам приніс “чарівник”, каталися на санках до мокрого стану моєї футболки на спині, перечитали всі залишилися після їхнього від’їзду дитячі книжки …

… “баба ….” – майже вже заснула внучка в темряві покликала мене. Я поклала руку на її маленьку ручку. “Баба, я сьогодні уві сні каталася на Місяці … і були маленькі інопланетянки …” – голос був сонний.

– Так цікаво … А мені ніколи таке не снилося.

– А ти приходь сьогодні в мій сон. Ми з тобою разом будемо кататися на Місяці … “- ніжне сопіння дало зрозуміти, що внучка вже майже заснула …

Повірте- це найдорожче запрошення . Я дуже хочу прийти сьогодні до неї … Щоб разом покататися на Місяці ….!

Ось така реальна історія трапилася сьогодні і мені захотілося з вами поділитися нею!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!