10 народних прикмет, які завжди збуваються

10 народних прикмет, які завжди збуваються

 

Народні прикмети, при всій своїй вигадливості – дивна нестабільна справа. Ви можете з’їсти хоч таз салату з конюшини Чотирилист, але це навряд чи додасть вам чого-небудь чудесного, крім діареї. Та й долоні найчастіше сверблять не “до грошей», а до того, що «непогано було б вимити руки, любий».

Сучасні забобони романтичними не назвеш, але зате вони надійні, як стокілограмове ковадло. Чесне слово, ми перевіряли.

1. Щоб, нарешті, прийшла маршрутка, треба закурити. Якщо сигарета остання, маршрутка прийде ще до другої затяжки навіть всупереч розкладу.

2. Набридли зима і сніг? Не треба переїжджати. Досить купити лижі, борд або ковзани. Снігу не буде до весни – до тих пір, поки ви не перенесете на дачну землю теплолюбні помідори.

3. Не любите дощ? Завжди беріть з собою парасольку. Як би не хмурилось небо і не брехав прогноз, дощу не буде, доти поки ви по неуважності залишите парасольку вдома.

4. Якщо дуже хочеться на дачу, щоб пригорнутися до землі, а робота, машина і родичі проти, просто зробіть дорогий манікюр. Ледве другу руку почнуть покривати лаком, робочі зустрічі відміняться, машина заведеться, а родичі розпишуть чергу на дачний гамак.

5. Якщо ви хочете уваги домочадців або чекаєте дзвінка, не втрачайте часу. Просто зайдіть в душ. У ці 5 хвилин подзвонять все на світі, включаючи однокласників, з якими ви не спілкувалися останні 20 років, листоноша неодмінно принесе посилку, родичі почнуть кричати під дверима «давай швидше», а дитині терміново знадобиться горщик (він у ванній, так).
6. Якщо нікому посидіти з дитиною, а відлучитися все-таки треба, спробуйте розправити ліжко, організувати побільше немитого посуду, і покласти на видному місці купу непрасованої білизни. Не сумнівайтеся, невідомі сили вже тягнуть свекруху до вашого порогу.

8. Якщо хочеться нагадати про себе колишнім і недругам, треба … ні, на червоній Мазді іншим разом, вибачте. Треба не мити голову, надіти треники і свій невідфотошоплений після вчорашнього вид і з відром для сміття в руці показати всім притягнутим прикметою вражіння, як багато вони втратили.

9. Якщо дуже хочеться сеkсу, але перспективи побачення неясні, ні в якому разі не робіть епіляцію. Для посилення ефекту привабливості рекомендується надіти старенькі труси і заслужений ліфчик.

10. Якщо життя благополучне і настільки стабільне, що хочеться здригнутися, постарайтеся побачити уві сні рибу. Це найсильніша прикмета з пролонгованою дією. Як мінімум 18 років після неї ви будете жити неймовірно весело і насичено.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!