10 речей, які вбивають найголовніше в жінці – жіночу енергію!

10 речей, які вбивають найголовніше в жінці – жіночу енергію!

Жінка може бути по-справжньому щаслива тільки тоді, коли вона реалізує себе, перш за все, як жінка.

Тільки потім вона може реалізуватися як мати, як член соціуму і як професіонал на роботі.

Головне в жінці, що робить її сильною і привабливою – це її енергія. Але є 10 речей, які її вбивають. Не дозволяйте вбити свою жіночність і енергію, тому що від неї залежить ваше щастя.

1. Надлишок спілкування в зовнішньому світі.

Жінка повинна спілкуватися тільки з тими, хто її любить. Вона не повинна виходити зі своєї зони комфорту. Чоловік же повинен спілкуватися з тими, хто його не любить, так він розвивається, долає труднощі. Одна з найголовніших помилок жінки – займатися тим, що їй не подобається. Це позбавляє її великої кількості енергії.

2. Відсутність догляду за тілом і фізичних навантажень.

Жінка підвищує свою енергетику тоді, коли дбає про своє здоров’я та красу. Недоглянута і хвора жінка слабка як фізично, так і енергетично.

3. Відсутність емоцій.

Багато жінок вважають, що потрібно показувати тільки позитивні емоції, думати позитивно, завжди  сміятися. Однак негативні емоції, сльози й істерики жінка повинна показувати, тільки не всім підряд, а тому, кому вона довіряє, своїй близькій людині. Поруч завжди має бути людина, з якою жінка може проявляти будь-які емоції. Емоційна замкнутість позбавляє жіночої енергії.

4. Відсутність хобі. 
Жінка отримує просто величезну кількість енергії і позитивних емоції від того, що їй подобається робити. У неї обов’язково має бути хобі, і це хобі повинен підтримувати її чоловік. Жінка повинна реалізувати себе в тому, що їй до душі, будь це танці або в’язання.

5. Відсутність творчості.

Якщо жінка нічого не будує, то її енергія застоюється. Все, що жінка робить руками – це творчість, будь то прибирання, готування, клумби або створення інтер’єру. Створюючи щось прекрасне, жінка сама стає прекрасним. Якщо жінка у вільний час буде весь день лежати і нічого не робити, то незабаром вона деградує і втратить всю свою енергію.

6. Бажання керувати.

Жінка повинна надихати, а не вирішувати проблеми. Керувати – це не її природна сутність.

7. Чоловічі обов’язки.

Коли жінка виконує чоловічу роботу, вона втрачає жіночність. Спочатку жінка, яка виконує чоловічу роботу, може здаватися для когось сексуальною, незвичайною і привабливою, але з часом у неї між ніг «виростають» первинні чоловічі статеві органи.

8. Суперництво.

Жіноча енергія руйнується при наявності суперництва чи конкуренції з іншою жінкою. У жінки не повинно бути прагнення боротися за щось, доводити, що вона краща, красивіша або розумніша. Вона спочатку найкраща.

9. Відсутність подруг.

Жінці потрібне спілкування з іншими жінками, це ще одне сильне джерело енергії.

10. Відсутність особистого часу.

У жінки повинен бути час на себе, на свої особисті справи.

Бережіть свою жіночу енергію і заповнюйте її. Не намагайтеся втекти від того, що закладено в вас природою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!