11-річний пітбуль не пускав господарів в будинок, оскільки розумний пес відчував недобре

11-річний пітбуль не пускав господарів в будинок, оскільки розумний пес відчував недобре

У собак набагато краще розвинений нюх, ніж у людей.Допомогти людям можуть не тільки службові собаки, а й домашні вихованці.

Одного разу сімейна пара прогулювалася зі своїм псом породи пітбуль Седі. Хоч собака і була вже немолода, їй йшов дванадцятий рік, але нюх у тварини був такий же відмінний, як і в молодості.

Чоловік і дружина вже направляли свої стопи додому, як раптом собака вирвалася, побігла і зупинилася тільки на порозі оселі. Вона стала навпроти них і стала гавкати на своїх господарів, не даючи їм пройти.

Вони не могли зрозуміти поведінку свого пса, адже раніше такого ніколи не було. Скоро до подружжя донісся неприємний запах газу.

Він йшов з підвалу їхнього будинку. Виявилося, що стався витік газу. Пес це зміг відчути раніше людей, тому і не пускав їх. Чоловік і дружина викликали фахівців. Газовики змогли усунути небезпеку, яка могла призвести до страшних наслідків.

Власники пітбуля дуже вдячні своєму вихованцеві, адже він врятував їх життя. Багато хто вважає цих собак агресивними і грубими. Однак ця історія доводить протилежне. За словами газовиків, до цих пір вони не зустрічали такої розумної собаки.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!