12 речей, про які треба знати всім, хто виховує доньку

12 речей, про які треба знати всім, хто виховує доньку

Виховувати дівчаток – важка робота, як і взагалі виховання дітей. Моїй доньці зараз вісім, і я готова до того, що в найближчі роки вона стане підлітком. Це лякає – адже хочеться захистити дітей від усього на світі – але наші можливості обмежені.

Ось дюжина порад мамам дівчаток:

1. Ваша косметика – це тепер її косметика.
Моїй доньці дуже подобається грати з моєї косметикою. Згодом її потрібно навчити, що чим менше косметики, тим краще, ну а зараз це просто забава.

2. Розповідати про місячні ніяково, але треба.
Це моя робота – відкрити їй правду про моє і її тіло. Вона не повинна соромитися питати мене про такі речі, їй потрібно бути підготовленою до цього.

3. Збережіть їй дитинство якомога довше.
Моя дочка ненавидить, що їй досі не можна користуватися ніякою косметикою, що не можна самій вибирати одяг і що у неї все ще немає стільникового телефону. І це моя робота – не пустити дорослий світ в її безтурботне дитинство.

4. Підтримуйте її відносини з татом.
Вона повинна знати, що є чоловік, який любить її. Таким чином, в майбутньому вона не буде віддавати своє серце першому ліпшому.

5. Навчіть її цінувати гроші.
Дайте дочкці зрозуміти, що настане той день, коли вона не буде ні від кого залежати. Вона повинна бути готова розумно витрачати гроші.

6. Говоріть про фігуру дуже обережно.
Саме від вас залежить, як дівчинка буде сприймати свою фігуру в майбутньому. Ви складаєте в її голові ідеали жіночої краси. Не кажіть при ній про проблеми зайвої ваги, нестачі об”єму в деяких місцях і про сильний неспокій всіх жінок з приводу цього. Я запевню свою дочку, що її тіло самого правильного розміру.

7. Захищайте її і вчіть захищатися самій.
Світу потрібні сильні жінки. Моя дочка знає, що завжди може на мене покластися, але вона повинна спробувати впоратися з проблемою самостійно, перш ніж звернутися до мене.

8. Хваліть дочку за її характер.
Не потрібно робити компліменти тільки її красі. Вона повинна знати, що в ній є щось більше, ніж просто гарна зовнішність. Тому говоріть їй, що вона розумна, смілива чи добра. Це речі, які не зникнуть з часом.

9. Показуйте допустимі межі в спілкуванні з людьми.
Допоможіть їй зрозуміти, що до неї завжди повинні ставитися з повагою. Поясніть, що таке добре, а що таке погано, на діях, а не на словах. Адже слова забудуться, а ваші вчинки завжди будуть прикладом для дій.

10. Слідуйте за своїми мріями.
Ваша дочка повірить в свої власні мрії, зрозуміє, як важливо робити те, що дійсно любиш, якщо ви покажете це на своєму досвіді. Ось чому я читаю дочкці свої статті та блоги, ділюся новинами і розповідаю про успіхи. Вона знає, що у мене є якісь цілі і бажання, заради яких я наполегливо працюю.

11. Вчіть її бути розсудливою, коли мова йде про хлопчиків.
Розум, інтуїція і довіра власних почуттів – потрібно враховувати всі три пункти. Нехай вона запам’ятає.

12. Поясніть, що її повинні цінувати.
Поговоріть з нею відверто про відносини і про те, як вони повинні або не повинні складатися між людьми. І що в ній повинні бачити оточуючі.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!