3 мотивуючі фрази, які потрібно говорити собі кожен день

3 мотивуючі фрази, які потрібно говорити собі кожен день

 

У кожного з нас бувають моменти, коли здається, що нічого не вийде, що життя не вдалося.

Ви єдиний архітектор своєї долі. Не забувайте використовувати даний вам від природи інструмент – внутрішній голос. Він допоможе сформулювати план дій, підвищити впевненість в собі, заглушити зовнішні голоси критиків і скептиків, переживати невдачі і вчитися на помилках.

Задумайтесь: чи не приєднався ваш внутрішній голос до хору тих, хто сумнівається? Якщо відповідь ствердна, потрібно перепрограмувати розумові процеси. Щоб зробити це, скажіть три заповітні фрази сьогодні і повторюйте кожен день.

1. Зроби це зараз.
Якщо ми цього не зробимо ,ми будемо знаходити виправдання за виправданням і в підсумку ми поквитаємося з мрією. Якщо ми весь час будемо вселяти собі, що нічого не робити нормально, ми нічого не доб’ємося. Потрібно дозволити внутрішньому голосу безперервно мотивувати нас і повністю віддатися мрії.

Різниця між «міг би» і «зробив» – в плануванні і дії, тому станьте своїм власним ключем і дозвольте собі змінюватися. Не приймайте відповідь «ні», особливо від себе.

2. Я цього заслуговую.
Коли я зустрічаю того, хто пускає свої мрії під укіс або упускає можливості особистісного росту і вдосконалення, завжди питаю: «Невже ви не заслуговуєте найкращого?» Якщо ви один з тих, хто відмовився від мрії про успіх, вам потрібно зійти з второваної дороги і вийти із зони комфорту. Про що б не мріяли, говорите собі, що заслуговуєте блискучого майбутнього, інвестуйте в себе, давайте собі максимум можливостей.

Мрієте про зміни в кар’єрі? Відновіться в університеті. Хочете читати Гейне в оригіналі? Доведеться вивчати німецьку кожен день протягом декількох років. Не намагайтеся йти на компроміс, якщо в кінцевому рахунку це завадить стати щасливим.
3. Я знаю, що зможу.
Боязнь невдачі, неможливість рухатися вперед після помилки – одні з найпоширеніших перешкод на шляху до успіху. Страхи є у всіх, але якщо ми будемо приймати засновані на них рішення, то ніколи не розкриємо свій потенціал. Дозволити страхам паралізувати наш розвиток – значить змиритися зі своєю звичайною долею і пропустити безцінні уроки, які можна отримати лише методом проб і помилок.

Переконайтеся, що внутрішній голос сильніший за страх. Миттєво позбутися страху неможливо. Може бути потрібна індивідуальна терапія. Це буде важко, але натомість отримаєте ні з чим не порівнянне відчуття свободи.

Почніть слухати внутрішній голос уже сьогодні. Що він говорить? Чи вірите ви в свій успіх? Думаєте, що зможете? Ви маєте рацію. Думаєте, що не впораєтеся? Ви знову маєте рацію. Ви – те, що ви думаєте. Якщо хочете домогтися успіху, внутрішній діалог повинен бути позитивним і мотивуючим.

Успіх не ваша власність. Ви берете його в оренду, яку продовжуєте кожен день.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!