4-х річний малюк плакав через глузування над його зачіскою, але стиліст все змінив

4-х річний малюк плакав через глузування над його зачіскою, але стиліст все змінив

Коли до стиліста приходять дорослі люди, це нікого не дивує і сприймається всіма нормально. Зрозуміле бажання людини змінити свій стиль і зачіску. Діти за перетворенням звертаються набагато рідше. Точніше, приводять дітей батьки тоді, коли ситуація починає виходити з-під контролю.

Хлопчику на ім’я Джордж тільки виповнилося 4 роки. Його мама вирішила звернутися до відомого стиліста за допомогою. Справа в тому, що у Джорджа голова нагадує кульбабу через те, що волосся дуже кучеряве і пухнасте.

Сам дворічний малюк не може говорити всі слова, але все прекрасно розуміє.Стиліст подумав, що проблема в тому, що мамі важко розчесати малюка. Однак справа була не в цьому, а в іншому. Над хлопчиком часто сміялися і діти, і дорослі. Джордж показував мамі на своє волосся і плакав, даючи зрозуміти, що причина в волоссі.

Давно відомо, що глузування і знущання над людиною в дитинстві і в молодості можуть привести до серйозних проблем у дорослому житті. Людина може замкнутися, перестати довіряти навіть найближчим людям. Щоб цього не сталося з Джорджем, стиліст взявся за роботу.

Майстер вирішив прибрати більшу частину пухнастого волосся і залишити трошки для створення цілісності зачіски.

По тому, як Джордж поводився, перебуваючи в кріслі, можна було сказати, що йому дуже подобалося перетворення. Малюк не балувався, не крутився.

Результат перетворення дуже сподобався мамі хлопчика. Вона гідно оцінила нову зачіску сина. Кучерики залишилися тільки на маківці, і то вони були коротко підстрижені. Крім того, стиліст пофарбував волосся в каштановий колір, щоб вони кардинально відрізнялися від кульбаби за кольором.

Зачіска вийшла стильна і модна. Такі стрижки носять відомі футболісти. Залишається сподіватися, що оточуючі припинять глузування на адресу маленького  хлопчика, який так сильно через це переживає.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!