4 потужних слова, силу яких ви недооцінюєте

4 потужних слова, силу яких ви недооцінюєте

Слова можуть володіти як магічною, так і диявольською силою.

Слово здатне зробити вас щасливим, надихнути та повністю змінити хід вашого життя. З іншого боку, слово так само може розбити ваше серце на мільйон шматочків буквально протягом декількох секунд.

Тільки від вас залежить, які з слів ви використовуєте, і як вони вплинуть на вас самих та оточуючих людей.

Ви можете не усвідомлювати цього, але деякі популярні слова здатні завдати шкоди вашим стосункам з іншими людьми. Ось 4 приклади слів, які часто з’являються в наших розмовах, але при цьому ми рідко замислюємося про їх потужну силу.

Завжди

Це слово здатне вибудовувати замки та руйнувати їх зі швидкістю світла. Слово «завжди», використовуване в позитивному ключі може надавати воістину естетичний ефект. Таке просте речення, як «Я завжди вдосконалююсь як особистість», здатне надихнути і допомогти повірити в себе.

Навпаки, при використанні цього слова в негативному ключі ви можете не тільки втратити віру в себе, але навіть спонукати оточуючих почати думати про вас погано. Наприклад, фраза: «Я завжди все псую».

Яке «завжди» ви виберете для себе?

Але

Це просте слово з трьох літер може змусити людину відчути страшну тривогу і крайній ступінь непевності в собі. Воно автоматично сіє насіння сумніву в ваш розум або розум людини, з якою ви розмовляєте. Наприклад, «Я люблю тебе, але…»

Слово «але» здатне анулювати все, що ви сказали раніше. Більш того, за ним часто стоїть негативна фраза, яка руйнує позитивний початок всієї вашої пропозиції. Якщо ви хочете побудувати по-справжньому здорові стосунки, тоді краще уникати цього слова.

Ти

«Ти» — це одне з найвпливовіших слів. Вживання цього невеликого займенника може викликати почуття невпевненості, замішання та уразливості: «Про що ти думав?» Подібне використання «ти» може змусити іншу людину відчути себе невпевнено і випробувати сором.

І все ж це слово здатне творити чудеса. З його допомогою ви можете з легкістю надати людині впевненість і дозволити повірити в себе: «Вітаю, ти сьогодні зробив дивовижну роботу!»

Ніколи

Це абсолютно дивовижно, як за допомогою одного слова ви можете змусити людину випробувати почуття глибокої безнадії, так і відчуття повної безпеки. Слово «ніколи» здатне засмутити вас, але воно також може зміцнити відносини.

«Ти ніколи не досягнеш успіху». Ця фраза може змусити того, хто її чує, повністю втратити надію і припинити намагатися. Іншими словами, вона здатна блокувати будь-які спроби домогтися в житті прогресу.

«Я ніколи не підведу тебе». З іншого боку, з допомогою слова «ніколи» ви можете зміцнити та посилити почуття любові й довіри. Зрештою, довіра — це найважливіша частина будь-яких відносин.

Ви вибираєте, що залучити у своє життя. Слова, які ви вимовляєте, можуть допомогти досягти всього, про що ви мрієте. Просто проявіть обережність при їх використанні.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!