4 простих способи взнати людину по-справжньому!

4 простих способи взнати людину по-справжньому!

Кожен хоч раз помилявся в людях. У такі моменти ми здаємося собі наївними і сліпими: як можна було не помітити, що на цю людину не можна покластися? Буває, ми просто не знаходимо спільну мову, бо не поспостерігали за людиною, не склали для себе його портрет. Як зробити це швидко і без спеціальних тестів від спецслужб?

Колега, друг, потенційний супутник життя … Людина симпатична вам, але ви не до кінця розумієте, що він за особистість? Як він відреагує на вашу вразливість, чи можна довірити йому секрет, попросити про допомогу?

1. Помічайте деталі
Кожен день ми здійснюємо тисячі рутинних дій: говоримо по телефону, купуємо їжу. Дії людей можуть дати розуміння їх особистості і допомогти передбачити, як вони поведуть себе в майбутньому і в інших схожих ситуаціях.

Аналізуючи поведінку людини в одній сфері, ви можете оцінити, як він проявить себе в інших сферах життя.

2. Звертайте увагу на способи комунікації
Як людина спілкується? Вибудовує з кожним відносини або виділяє найбільш близьких по духу, а з рештою намагається триматися в рамках пристойності? Діє з натхнення, без чіткого плану, орієнтується на враження або намагається все аналізувати, не довіряє чуттю і прагне бути об’єктивним? Він скоріше практик, який живе в світі фактів, завдань, вимірних величин, або мислитель, для якого важливі ідеї, концепції, схеми і образи? Спостерігаючи за повсякденною поведінкою, словами, ви зможете знайти спільну лінію.

3. Обговоріть відносини на роботі, із загальними знайомими
Здається, що «перемивати кісточки» заняття пусте і безглузде. Але головне, якими якостями людина наділяє інших, як тлумачить їх мотивації. Говорячи про інші, ми найчастіше помічаємо те, що є в нас самих. Наш особистий «пантеон» може сказати про те, що ми цінуємо в людях, на кого прагнемо бути схожими, які якості намагаємося змінити в собі.
Чим частіше людина оцінює інших як добрих, щасливих, емоційно стабільних або важливих, тим більша ймовірність, що сам він наділений цими рисами. Міркування на кшталт «так він просто прикидається, сам риє комусь яму» можуть означати, що співрозмовник розважливий і розуміє лише такі відносини, які побудовані на миттєву вигоду.

4. Намацує межі
Коли ми хочемо вибудувати відносини, дивимося на хороше і ігноруємо погане. Але ілюзії розвіються і доведеться побачити людину в усій повноті. Досвідчені комунікатори в першу чергу шукають в опонента не добре, а кордони хорошого.

Він люб’язний – де його люб’язність закінчиться? Щирий – де почне темнити? Прагне допомогти – де це прагнення закінчиться? Непідкупний до якої суми? Чесний з клієнтами до якої суми? Терпимо ставиться до помилок підлеглих до якого моменту? Тверезомислячий, розумний, адекватний? Де у нього кнопка, що перетворює його в божевільного?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!