4 життєвих уроки, яким може навчити самотність!

4 життєвих уроки, яким може навчити самотність!

Багато людей вважають, що самотність – це похмуро, важко і взагалі нестерпно. Деякі навіть залишаються в нещасних відносинах, аби не опинитися самотніми. Хоча це набагато гірше будь-якої самотності!

Самотність – це прекрасно. Вона дарує ні з чим незрівнянну свободу і незалежність. Вона дає можливість по-справжньому розслабитися і відновитися.

Крім того, самотність може багато чому навчити .

Ось 4 найцінніших уроки:

1. Незалежність.
Я майже завжди вважала себе незалежною, але лише за відсутності партнера навчилася бути по-справжньому самостійною.

Похід в кіно, в ресторан, на пляж або на прогулянку в повній самоті спочатку здавався мені дивним. Але з часом я почала цінувати свою незалежність.

Можливість робити те, що хочеться, тоді, коли хочеться, – це відчуття справжньої свободи і незалежності, абсолютно недоступне в стосунках.

Тепер я навчилася цінувати і любити час, проведений наодинці з собою, і виросла в особистісному плані.

2. Самосвідомість.
Самотність дозволила мені усвідомити, що являє собою моя особистість, з якими людьми я хочу спілкуватися, який спосіб життя хочу вести і що мені треба в собі поліпшити.

Наприклад, коли я помиляюся, нікому переконати мене в тому, що «це не страшно». Мені доводиться усвідомити, що я зробила не так, і зрозуміти, як стати краще, щоб не допустити цього надалі.

Що стосується друзів, то мені доводиться самостійно оцінювати нові знайомства і вирішувати, чи хочу я, щоб вони були присутні в моєму житті.

Коли я була у відносинах, партнер завжди допомагав мені. Тепер мені доводиться покладатися на саму себе в прийнятті рішень. Самотність подарувала мені самосвідомість, яку я досі не знала.

3. Самодостатність.
Один з найважливіших уроків для мене – зрозуміти, що мені ніхто не потрібен. Тільки я сама можу зробити себе щасливою. Тільки я знаю, що мені потрібно.

Мені не потрібне побачення, щоб сходити в ресторан і смачно повечеряти. Мені не потрібна інша людина, яка буде схвалювати мої вчинки.

Зробивши помилку, я вчуся на ній, рухаюся далі і в наступний раз поступаю інакше, а не чекаю, що хтось її «виправить». Я дізналася, що сама можу доглядати за собою і жити щасливим життям.

4. Очікування від відносин.
Я чула такий вислів: якщо ти щасливий сам по собі, то привернеш таку ж людину.

Я згодна. Самотність дозволила мені краще зрозуміти себе і тепер мені хочеться знайти людину, яка теж розуміє себе і не залежить від інших.

Я можу сама про себе подбати і знаю, що мені потрібна людина, здатна на те саме. Більшого мені й не потрібно.

Так, іноді мені здається, що я сама самотня у всьому всесвіті. Але найчастіше я відчуваю себе на вершині світу, знаючи, скільки я домоглася своїми силами.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!