6 речей, про які краще мовчати при спілкуванні з оточуючими. Собі ж на благо!
Людина істота соціальна. Навряд чи хтось із нас зможе тривалий час обходитися без людського спілкування.
Нам подобається ділитися з оточуючими своїми думками і подіями у своєму житті. Але іноді буває так, що спілкування з дружньої бесіди перестає в «отруту», яка змушує нашого співрозмовника кинутися в бігу.
Існує кілька речей, про які краще не розповідати.
1. Хвороби
Звичайно ж, якщо вашим самопочуттям цікавиться родич або близький друг – це звичайно ж одна справа. Але про подробиці і аналізи краще все ж мовчати. Ви ж не хочете бути схожими на тих бабусь на лавочці біля парадного, які цілими днями готові обговорювати свій артрит та інші болячки.
2. Минулі відносини
Звичайно ж, в нових відносинах повністю уникнути цієї теми не вийде. Та й не варто цього робити. Просто розкажіть / вислухайте свого партнера, коли настане відповідний момент.
Але коли ділитеся такою інформацією, не варто згадувати все в деталях і розповідати про те, як ви страждали після розриву. Розкажіть в загальних рисах. Адже це вже давно в минулому, а у вас нове життя.
3. Власний архів
Звичайно, ви можете показати кілька фотографій з відпустки, в цьому немає нічого поганого. Але демонструвати весь сімейний архів, з вдалими і не дуже знімками все ж не варто. Особливо, коли вас про це не просять. Це тільки змусить людину кинутися від вас в бігу.
4. Чужі секрети
Пліткувати – це погано. Жодна поважаюча себе людина не стане перемивати іншому кістки за його ж спиною. Та й справа це дуже неблагородна. Адже факти можна перекрутити так, що крайнім зроблять саме вас. Ось сором буде! Якщо вам хтось довірив свій секрет, тримайте його в таємниці. Також не втручайтеся в особистісні стосунки інших. Спіймали чоловіка подруги на брехні? Нехай вони самі в усьому розбираються. Не робіть «ведмежої» послуги.
5. Чужі діти
Кожен виховує по-різному. Не можна критикувати дитину, особливо в присутності батьків. Це часто робить абсолютно протилежний ефект. Навіть якщо ви будете праві, батько все переіначить, а віра в те, що його дитина – найкраща – тільки зміцниться.
6. Про себе
Коли розповідаєте про себе, будьте гранично короткі. Нема чого стороннім знати всі подробиці вашого життя. Адже, чим вони менше знають, там краще у вас все складеться в результаті. Та й до того ж коротка розповідь про себе і справи може легко перерости в довгий монолог. Пам’ятайте, не дарма кажуть, мовчання-золото.