6-річний Іванко разом з татом врятували понад 100 кішок і собак!

6-річний Іванко разом з татом врятували понад 100 кішок і собак!

Знайомтеся, цього хлопчика звуть  Ваня . Якось раз хлопчик з татом пішли в притулок вибирати подарунок сестрі на день народження. Ванечці там так сподобалося, що тепер в їх будинку повно живності!

6-річний Ваня разом з татом Вадимом підбирають бездомних тварин і виходжують їх. Одного разу в їх будинку жило одночасно  27 кішок!

Корм, візити до ветеринара, необхідні операції для тварин – все це сімейство  роблять за свої гроші. Іноді Вадим позичив у друзів гроші, щоб врятувати бездомного пса. Тоді операція обійшлася дуже дорого! Але на щастя, небайдужі люди допомагають . Вадим завжди надає фінансову звітність, щоб його ніхто не міг запідозрити в шахрайстві.

«Вигоди немає ніякої. Робиться це все заради душевного самозадоволення. Це свого роду віддушина » , – каже Вадим.

Після того, як Ваня з татом вилікують тварин, вони шукають для них хороших господарів. Вони створили аккаунт в Інстаграмі, де регулярно публікують фото котів і собак. У нових господарів завжди беруть номер телефону, щоб бути в курсі, як себе почувають тварини на новому місці.

На жаль, не буває і без сумних моментів. Іванко знайшов на вулиці ледве живого кошеня і приніс його додому. Якийсь шкуродер побив пухнастого до напівсмерті. Братам і сестрам кошеня Фунтика (таке прізвисько дав Ванічка хвостатому) пощастило менше …

Зараз Ваня і Фунтик – друзі не розлий вода! Тато із сином розповідають, що, допомагаючи братам меншим, вони самі стають сильнішими.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!