7 ознак емоційно зрілого чоловіка

7 ознак емоційно зрілого чоловіка

Якщо ти втомилася зустрічатися з емоційними хлопцями, то ось кілька ознак чоловіка, який тобі дійсно потрібен:

1. Він може висловити свої потреби і почуття.

Емоційно зрілий чоловік може спокійно поговорити про те, що йому потрібно, про те, що він відчуває.

2. Його друзі – емоційно зрілі.

Неможливо бути емоційно зрілим, якщо твої близькі незрілі. Як можна рости в такому оточенні? Так що подивися на його друзів, якщо не впевнена в самому чоловікові і його зрілості – ті точно не стануть прикидатися.

3. Він хоче рости.

Зрілий чоловік хоче продовжувати розвиватися, вчитися, пізнавати щось нове – не тільки про себе, а й про тебе. Так він може не повторювати минулих помилок.

4. Він слухає.

Емоційно зрілий чоловік знає, як важливо просто вислухати, тим більше жінку, і не обов’язково поспішати давати пораду або вирішувати проблему.

5. Він поважає твої кордони.

Незрілий хлопчисько буде відчувати твої кордони, щоб отримати тільки те, чого хоче він. Його не хвилюють твої почуття. Але емоційно зрілий чоловік буде поважати твої кордони, буде намагатися тебе зрозуміти.

6. Він може говорити на складні теми.

Вести особисті і чесні розмови нелегко, кожен намагається уникнути таких моментів, але саме такі розмови зближують. Емоційно зрілий чоловік не буде бігти від своїх емоцій і його не будуть лякати твої.

7. Він розуміє пріоритети.

Емоційно незрілому хлопцю потрібна тільки фізична частина ваших стосунків, просто компанія. Він не проводить з тобою час якісно, ​​а лише використовує.

Але емоційно зрілий чоловік знає, що в житті важливо, знає, як будувати відносини і знає твою цінність.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!