7-річний хлопчик з добрим серцем, врятував вже понад 1300 собак

7-річний хлопчик з добрим серцем, врятував вже понад 1300 собак

Це справжній подвиг!

Для того, щоб стати героєм, зовсім не обов’язково володіти надздібностями. Досить серце мати добре.
На доказ цього – розповідь про 7-річного хлопчика, звуть якого Макконен Роман. Він уже більше 1300 собакам життя врятував.

Коли хлопчикові було тільки чотири роки, він почав звертати увагу на бродячих собак, а також на тих, хто живе в притулках. Дитині цих бездомних було дуже шкода. Однак це були не тільки жалі про їхню долю.

Роман почав звертатися до мами і тата, а також до інших близьким з проханням не дарувати йому на день народження традиційні подарунки. Попросив грошей на порятунок безпритульних тварин.

Через три роки Роман організував фонд Project Freedom Ride. Його співробітники знаходять безпритульним собакам надійне місце проживання.

Мати дитини на ім’я Дженніфер – головний помічник Романа в цій справі. Жінка дуже горда вчинками свого сина. За останній час вона і Роман забезпечили ще 31 собаку новим будинком.

А хлопчик досі згадує свого першого песика, якого він врятував – бульдога Саллі. Пес за розмірами досить великий. Ще він розумний і завжди готовий допомогти. Саме завдяки Роману бульдог і зараз мешкає в новому будинку з турботливими господарями, які люблять свого Саллі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!