90-річна художниця перетворила ціле село на витвір мистецтва

90-річна художниця перетворила ціле село на витвір мистецтва

При бажанні, будь-звичайне і непримітне місце можна перетворити на щось неймовірне і захоплююче дух. Особливо здорово зайнятися цим після довгої зими, щоб зустріти тепло з усіма почестями!

Приклад цього, крихітна село Лука в Чехії. З кожним днем, вона буквально, розквітає і все завдяки одній талановитій мешканці. Їй захотілося перетворити це місце, надавши йому національний колорит.

 

Народ

на художниця Анежка Кашпаркова, відсвяткувала 90 років! Ось уже 40 з них, кожну весну і літо, вимальовуючи візерунки на будинках, надає красу своєму селу.

Весь свій вільний час вона присвячує улюбленій справі. У минулому Анежка була сільськогосподарським працівником, до цього незвичайного хобі.

Створювати такі шедеври, їй допомагає тонкий пензлик і яскравий ультрамарин. Улюблена її місце – сільська каплиця.

Вона стала справжньою знаменитістю! Її малюнками захоплюється кожен житель села. Найдивовижніше, що Анежка не в змозі запропонувати заздалегідь малюнки. Результат роботи стає сюрпризом і для неї самої!
Це доводить, що творчості кожен вік підвладний! Улюблена справа, ось те, що змушує нас жити і йти далі.

Роботи Анежки відмінно це доводять.

Потрібно робити це від чистого серця і в першу чергу для себе, як Анежка. Тоді вас оцінять по заслугам!

Думаємо, всі погодяться, що роботи несказанно гарні. Якщо будете проїздом в Чехії, загляньте обов’язково в це казкове місце!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!