Багатодітна мама знайшла спосіб як економити гроші. Тепер їм вистачає на все

Багатодітна мама знайшла спосіб як економити гроші. Тепер їм вистачає на все

Кайлі Хемер зі своїм чоловіком Меттом виховують трьох дітей: 12-річного Тайлера, 4-річного Боді і 1,5-однорічного Кобі. Батько сімейства працює водієм вантажівки, це основний дохід в сім’ї, а Кайлі знайшла невеликий підробіток – вона займається чищенням дитячих колясок.

Як розповідає жінка, раз в 2 тижні, до них на рахунок надходять кошти, але вони відразу ж йдуть у витрату, так і виходить, що всі вони живуть від зарплати до зарплати.

Кайлі стала думати, як заощадити гроші. По-перше, вона вирішила витрачатися лише на найнеобхідніше.

Вона спочатку склала список найнеобхідніших покупок, на 2 тижні. Це оплата кредитів, оренди, комунальних рахунків і послуг зв’язку, дитячого садка і придбання ліків. Після чого у жінки залишилося близько 1500 доларів, їх вона і відклала на рахунок.

З тих пір, родина не обідає в кафешках, а віддає перевагу домашній кухні, вони гуляють в безкоштовних парках, басейнах, на ярмарках замість торгових центрів.

Продукти, необхідні для приготування їжі, Кайлі купує у великих супермаркетах, де часто проводяться вигідні акції. Також вона постійно використовувала купони та дисконтні карти.

Раніше Кайлі купувала для чоловіка і дітей ланчі на роботу і навчання. Тепер же почала готувати сама, чим значно знизила витрату на їжу. Також вона купила для чоловіка термос, в якому він став носити каву, зварену вдома.

Мама навчилася сама готувати оладки, торти, солодкі батончики, чупа-чупси та картопляні чіпси. Вона зізналася, що спільне проведення часу згуртувало її сім’ю. Чоловік тепер впевнений, що здатний забезпечити сім’ю і навіть відкласти гроші на освіту дітей.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!