Батьки тепер живуть на дачі, і мені зовсім не соромно!

Батьки тепер живуть на дачі, і мені зовсім не соромно!

Зараз ми з чоловіком і дітьми живемо в трикімнатній квартирі в місті, а раніше з нами ще й батьки жили. Ми їх виселили на дачу, але не відчуваємо себе винуватими. Чому? Зараз розкажу.

Все почалося з того, що сімом нам стало тісно. Раніше батьки працювали на заводі, чоловік пропадав до вечора в офісі, я залишалася вдома з маленькими дітьми. Але тепер діти виросли, мама з татом вийшли на пенсію, і наша квартира перетворилася в якийсь гуртожиток.

Навесні тато поїхав на дачу, він робив там ремонт і облаштовував ділянку. Мама приїжджала до нього тільки на вихідні. Справа йшла до зими, я безпосередньо запитала батька, чи збирається він повертатися в місто. Він відповів, мовляв, на дачі повітря свіже, місця більше, поки не вирішив.

Потім мама вирішила теж поїхати туди. Вони в ліс ходили по гриби, консервацією займалися, за городом дивилися і квіточки садили. Подобалося їм там. Я регулярно питала, чи не набридло їм, чи збираються вони назад. Батьки відповідали, що приїдуть до міста в тому випадку, якщо потрібно доглянути за онуками. Такої необхідності вже не було.

Коли приходить зима – мама з татом повертаються. Я розумію, що їм хочеться відпочити, але я хочу теж трохи спокою і усамітнення. Всі домашні клопоти на мені. Хотіла б облаштувати дитячі кімнати, але поки не можу – батьки приїжджають в квартиру тоді, коли їм захочеться.

Напевно, нам треба було відразу брати своє житло в іпотеку або знімати. Сусіди кажуть, що ми батьків на дачу спеціально виселили, щоб шикувати в столичних хоромах. Ось як тут доброю бути?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!