Берегти і прощати треба не всіх

Берегти і прощати треба не всіх

Берегти і прощати треба тих, хто здатний принести нам передачу в тюрму і лікарню.  Всі інші – приходять і йдуть; і, можливо, це милі і добрі люди, і до них треба добре ставитися. Але берегти і прощати треба тих, хто точно до нас прийде з передачею.

І один лікар вірно сказав:  пацієнти в лікарні лаються з тими, хто їх відвідує . І сердяться на близьких – які рідко приходять, не ті продукти принесли, не ті ліки.  І сумують за тим, хто до них не приходить, дзвонять, пишуть  – адже привід для сварок є тільки у близьких людей.
І конфлікти найчастіше відбуваються між близькими. На них і сердимося.

А іншим ми і не потрібні зовсім ; їм подобається щось, що у нас є, але навряд чи вони будуть сидіти у одра хвороби і слухати наше бурчання. У них свої справи і своє життя.

І треба спілкуватися доброзичливо, але тим, хто нас не кине в скрутну хвилину, треба все пробачити.  Заздалегідь, оптом і в роздріб.

І один письменник потрапив до в’язниці за свої політичні витівки. І там у нього був час подумати. І він ось що надумав: він спілкувався з невідповідними жінками.  А в тюрмі опинився потрібен батькам стареньким , які його переконання не поділяли, але продовжували любити і піклуватися. А жінку він відтепер вибирав за таким критерієм: може вона відвідувати його в тюрмі чи ні .

І під старість років звільнився, одружився і завів діточок – мабуть, знайшов те, що треба. А раніше все про красу писав, про ноги, про груди …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!