Більшу частину генетичної інформації діти отримують саме від бабусь по материнській лінії

Більшу частину генетичної інформації діти отримують саме від бабусь по материнській лінії

Бабуся по материнській лінії в житті дитини відіграє дуже важливу роль. Вона не просто передає йому необхідні знання та досвід і дарує любов, тепло і турботу – її зв’язок з набагато глибше.

Ви, напевно, знаєте, що ДНК, які отримує дитина, вони також утворюються з генів бабусь і дідусів, так що у формуванні плоду беруть участь не тільки клітини батьків. Також і ви перебуваєте частково з генної структури своїх рідних по материнській і батьківській лінії.

Тому часто буває, що діти здаються схожими на наших померлих родичів.

Фахівці кажуть, що більшу частину генетичної інформації діти отримують саме від бабусь по материнській лінії.

При цьому потрібно розуміти, що все завжди відносно і кожна сім’я унікальна. Дитина може бути дуже схожий і на бабусю по батьковій лінії. Коли справа стосується генетики, передбачити розвиток подій  напевно  дуже складно.

Але батькам важливо усвідомити, яку величезну роль грають їхні родичі в долі дитини тому, що сьогодні модно називати «емоційним інтелектом».
За словами фахівців, навіть ті емоції, які відчувала бабуся під час своєї вагітності, можуть вплинути на розвиток дитини її дочки.

Важливо пам’ятати, що сім’я – це цілісний організм, всі її члени тісно пов’язані.
Разом з генами і всім тим позитивом, який ми в собі бачимо, ми передаємо дітям і онукам наші хвороби і шкідливі звички, схильності і залежності.

Виходячи з цього, одне можна сказати точно: халатно ставитися до свого психологічного та фізичного здоров’я не можна. Це найгірша безвідповідальність, тому що ви можете нашкодити не тільки і не стільки собі, скільки багатьом майбутнім поколінням.

Тому подбайте про себе – і від цього виграють ваші онуки!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!