Брешуть, а ми їм віримо! 5 видів брехні, які використовують багато чоловіків

Брешуть, а ми їм віримо! 5 видів брехні, які використовують багато чоловіків

Чоловіки бувають різні. Якщо одні за своїм характером дуже порядні, то інші люблять ходити  навколо. Жінки, особливо коли вони закохані, люблять вухами, тому нас дуже легко провести в цукерково-букетний період, коли ми не бачимо очевидного.Нерідко чоловіки вішають нам на вуха одну і ту ж локшину.

Наводимо свого роду шпаргалку, на які чоловічі фрази варто звернути пильну увагу, щоб не бути обдуреною.
1. “Я шукаю тільки серйозні відносини”

Похвально, якщо це дійсно так, але нерідко чоловіки говорять це для красного слівця, щоб скоріше заволодіти жінкою. На початку відносин дивіться більше на вчинки залицяльника. Вони кажуть голосніше за будь- які слова.

2. “Як побачив тебе, зрозумів відразу – ти та, кого я шукав все життя”

Ще одна фраза з лексикону пікапера. Безумовно, ви – чудова жінка, але як він це встиг розгледіти? Буває, люди роками живуть і кожен день дізнаються один про одного щось нове, а тут швидкоплинне знайомство, і вже – доля? Не поспішайте, придивіться до нього трохи краще.

3. “Ми завжди будемо разом”

Занадто самовпевнено, необачно і поспіхом. Скільком жінкам він уже так говорив, цікаво? Тут не знаєш, як складеться день завтра, а він кидає такі серйозні фрази через пару днів знайомства.

4. “До тебе всі жінки були якимись не такими, а ось ти …”

Сам факт порівняння з іншою жінкою – вже негарна поведінку з його боку. Швидше за все, він звичайний ловелас. Розумний чоловік, навіть якщо проведе порівняння в вашу користь, не буде цього озвучувати.

5. “Я хочу від тебе дитину”

Цю фразу мріють почути багато жінок, які перебувають у серйозні стосунки. Але якщо ви знайомі всього нічого? Можливо, це одне з хитрощів, щоб швидше домогтися жінки.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!