Чекайте людини, яка змусить відчути, як у вас ростуть крила

Чекайте людини, яка змусить відчути, як у вас ростуть крила

Немає нічого неправильного в тому, щоб бути однією, особливо в цьому поколінні. Це не означає, що ти не гідна або що з тобою щось не так. Це просто означає, що ти чекаєш того, хто буде любити тебе так, як ти того заслуговуєш.

І це нормально.

Нормально чекати того, хто переверне твій світ, і безумовно немає нічого неправильного в тому, щоб бути перебірливою, поки той особливий не з’явиться на твоєму шляху. Це нормально – бути однією, поки ти розбираєшся в собі, з’ясовуєш, чого ти хочеш і що тобі потрібно в житті. Нікуди поспішати.

Жди людини, від якого у тебе будуть метелики в животі. Того, хто змусить тебе відчувати себе красивою і сильною. Того, хто осяє твій світ, як тільки ти його побачиш.

Жди людини, який буде тебе любити. Який буде кожен день говорити тобі про те, як цінує і любить тебе. Того, хто буде приносити тобі щастя.

Жди людини, який буде знаходити для тебе час. Хто завжди радий тебе бачити і ніколи не скасує свої плани з тобою.

Жди людини, який буде підтримувати тебе. Чиї мрії і цілі збігаються з твоїми. Хто хоче, щоб ти була найкращою, і допомагає тобі в цьому.

Жди людини, який приносить в твій світ іскру. Таку, яку ти ніколи раніше не відчувала. Яка розпалює пристрасть. Яка розпалює життя.

Жди людини, який буде пишатися тобою. Хто буде мотивувати тебе ставати краще і відзначати твої перемоги разом з тобою. Людину, яка буде твоїм головним фанатом.

Жди людини, який змусить відчути, як у тебе ростуть крила. І тобі здається, що ти можеш підкорити весь світ. І тобі здається, що все по плечу, коли він поруч. Коли ви разом.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!